Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
Sevgi seli makam odasına sığmadı"Başkan Uyan halkla bütünleşti Göreve gelişinin 4. döneminde 20. yılını kutlayan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, önce belediye personeli ile daha sonra halkla bütünleşti. Gün boyu süren etkinlikte 3 bine yakın ziyaretçi adeta belediye binasını sevgi çemberine aldı. Kutlamalar makam odasından belediye bahçesine taştı. "

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Yoğun ilgiden dolayı zaman zaman duygulanan Başkan Uyan, “Biz her zaman halkımızın menfaatine kararlar aldık. Bu ilgi bugüne kadar doğru iş yaptığımızın ispatıdır. Her gelen yatırımcıya onay verip imza atsaydık, Marmaraereğlisi’nde bugün yaşamak imkânsız hale gelirdi. Bizler nüfus artışını hep kaliteli, nitelikli istedik. Bunun için mücadele ediyor, ilçemizi rantçılardan uzak tutuyoruz.  Tüm personelimiz ve halkımız ile biz büyük bir aile olduk. İlçemizin menfaatleri yönünde daha yaşanabilir ve daha modern bir Marmaraereğlisi için çalışmaya devam ediyoruz. ”dedi.

Eğitimden altyapıya ilçeye yaptığı hizmetlerle herkesin gönlünden taht kuran Başkan Uyan sözlerine şöyle devam etti; “Sizlerden aldığım destekle sağlam ve istikrarlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Tüm personelimle birlikte amacımız bugün geldiğimiz noktayı daha iyiye ve daha güzele taşımak. Şehrimizi daha yaşanabilir ve layık olduğu güzelliğe kavuşturmak, mutlu bir hale getirmek. Verdiğimiz hizmetler, ürettiğimiz projeler, gerçekleştirdiğimiz yatırımlar Marmaraereğlisi’nin sadece yakın geleceğinin değil, çok uzun yıllarının şekillenmesine katkı sağlayacak. Hizmet ile geçen 20. yılımızda yöneticilerimizden, çalışanlarımıza ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen siz değerli halkıma teşekkürlerimi bir borç biliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. "diye konuştu.

Eşi Meryem Uyan’a çiçek takdim eden Başkan Uyan, ‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. “ mesajı verdi.

Kutlama programında Başkan Uyan 20. yıl pastasını Belediye Meclis üyeleri ile birlikte kesti.

Kutlamalara, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe teşkilatı başta olmak üzere siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HABER GÖRSELLERİ
Sevgi seli makam odasına sığmadı
Sevgi seli makam odasına sığmadı
Sevgi seli makam odasına sığmadı