Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
18 Şubat “Kazasız Kul Olmaz” Marmaraereğlisi’nde sahnelendi “Kazasız Kul Olmaz” Marmaraereğlisi’nde sahnelendi Marmaraereğlisi Belediyesi ile Marmaraereğlisi Ay Yıldız Engelli Hakları Koruma Derneği’nin birlikte organize ettiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Kazasız Kul Olmaz” adlı eğitsel stand-up i gösterisi Namık Kemal Üniversitesi Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda sahnelendi.
12 Şubat Başkanlar Sıfır Atık projesine dikkat çekti Başkanlar Sıfır Atık projesine dikkat çekti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından "Sıfır Atık" projesine destek vermek amacıyla başlatılan bez torba dağıtımı kapsamında Marmaraereğlisi ilçesinde pazarda vatandaşlara ve esnafa bez torba dağıttılar.
12 Şubat Birlikte Engel Tanımıyoruz Birlikte Engel Tanımıyoruz Marmaraereğlisi Belediyesi her zaman engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. Engelli destek hizmetleri ile bölgede örnek gösterilen Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilere ulaşımdan, hasta yatağına, tekerlekli sandalyeye kadar temel ihtiyaçlarından sosyal hayata katılabilmeleri adına birçok alanda destekçileri oluyor.
8 Şubat ‘Marmaraereğlisi´nde Aşk Başkadır’ fotoğraf yarışması başladı ‘Marmaraereğlisi´nde Aşk Başkadır’ fotoğraf yarışması başladı Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlenen ‘Marmaraereğlisi´nde Aşk Başkadır’ fotoğraf yarışması başladı.
6 Şubat “Eğitimin her zaman destekçisiyiz” “Eğitimin her zaman destekçisiyiz” Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından, Sultanköy İlkokulu anasınıfına 7 set eğitsel oyuncak takımı ve projeksiyon cihazı hediye edildi.
31 Ocak Çeşmeli Mahallesi Kültür Merkezi hızla yükseliyor Çeşmeli Mahallesi Kültür Merkezi hızla yükseliyor Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin gelişmesi amacıyla başlattığı “Her Mahalleye Bir Kültür Merkezi” projesi kapsamında yapımına başlanan Çeşmeli Mahallesi Kültür Merkezi projesi yüzde 40 oranında tamamlandı.
31 Ocak 2 MİLYON TL’LİK YATIRIMDA AÇILIŞA SAYILI GÜNLER KALDI 2 MİLYON TL’LİK YATIRIMDA AÇILIŞA SAYILI GÜNLER KALDI SOSYAL ALANLARIN AÇILIŞI YAPILACAK
30 Ocak Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde yarıyıl tatilini dolu dolu geçiriyor Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde yarıyıl tatilini dolu dolu geçiriyor Marmaraereğlisi’nde öğrenciler yarıyıl tatilini Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde etkinliklerle ve eğitimlerle dolu dolu geçiriyorlar.
28 Ocak “Bremen Mızıkacıları” Marmaraereğlisi’nde çocuklarla buluştu “Bremen Mızıkacıları” Marmaraereğlisi’nde çocuklarla buluştu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ilçede düzenlediği 2. Karne Hediyesi Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali kapsamında “Bremen Mızıkacıları” isimli çocuk tiyatrosu, Marmaraereğlisi ilçesinde 11.00 – 13.00 – 15.00 saatlerinde üç seans olarak Halk Eğitim Merkezi’nde çocuklar için ücretsiz olarak sahnelendi.
24 Ocak “Uğur Mumcu bizim için aydınlık ve tertemiz bir yol çizmiştir” “Uğur Mumcu bizim için aydınlık ve tertemiz bir yol çizmiştir” Başkan Uyan, Uğur Mumcu’yu andı
24 Ocak Basketbolda Marmaraereğlisi farkı Basketbolda Marmaraereğlisi farkı 2018-2019 sezonu U-14 Basketbol liginde namağlup şampiyonluğu garantileyen ve aynı zamanda Tekirdağ Okullar arası Yıldız Kız Basketbol müsabakalarında ikinci olan Süleyman Turgut Kıralı Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Marmaraereğlisi Belediyespor Kız Basketbol takımı ikincilik kupasını Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a hediye ettiler.
22 Ocak Başkan Uyan, asker eğlencesine katıldı Başkan Uyan, asker eğlencesine katıldı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftiftlik Mahallesi’nde 99/1 tertip olarak askere gidecek gençler için düzenlenen asker eğlencesine katılarak gençleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
18 Ocak Başkan Uyan^dan yarıyıl tatili mesajı Başkan Uyan^dan yarıyıl tatili mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
16 Ocak Can dostlarımızın her zaman yanındayız Can dostlarımızın her zaman yanındayız Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
10 Ocak “Özgür basın demokrasinin vazgeçilmezidir” “Özgür basın demokrasinin vazgeçilmezidir” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak zor şartlar altında çalışarak kamuoyunun bilgilenmesi adına önemli bire görev üstlenen tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
8 Ocak “Hayatımızda engel yok” “Hayatımızda engel yok” Marmaraereğlisi Belediyesi her zaman engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. Engelli destek hizmetleri ile bölgede örnek gösterilen Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilere ulaşımdan, hasta yatağına, tekerlekli sandalyeye kadar temel ihtiyaçlarından sosyal hayata katılabilmeleri adına birçok alanda destekçileri oluyor.
7 Ocak Gençlik Merkezi’nde gençler geleceğe hazırlanıyor Gençlik Merkezi’nde gençler geleceğe hazırlanıyor Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden ücretsiz kurslara öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Gençlik Merkezi’nde bir yılda yaklaşık 460 öğrencinin akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere katılımı sağlandı.
3 Ocak Başkan Uyan’dan örnek davranış Başkan Uyan’dan örnek davranış Marmaraereğlisi Belediye Meclisi Ocak ayı toplantısı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan başkanlığında gerçekleştirildi.
3 Ocak Sporda Marmaraereğlisi farkı Sporda Marmaraereğlisi farkı Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
1 Ocak Başkan Uyan “Biz güçlü bir aileyiz” Başkan Uyan “Biz güçlü bir aileyiz” Başkan Uyan personelin yeni yılını kutladı