Merhaba, bugün 2 Ağustos 2021 Pazartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ

14.04.1975 yılında Çorlu’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Tekirdağ’da tamamladım. Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldum. 1999 yılında Yeniçiftlik Belediyesi’nde işe başladım. 2000 yılında, Fen İşleri Müdürü olarak atandım. 2014 Yerel Seçimleri’ne kadar Yeniçiftlik Belde Belediyesi’nde görev yaptım.2014 Yerel Seçimleri’nde, Tekirdağ’ın büyükşehir olması nedeniyle Marmaraereğlisi ilçe Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olarak göreve devam ettim.2019 Yerel Seçimleri’nde nisan ayı itibari ile Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.

Bu görevde sizlere hizmet etmekten gurur duyuyorum.

Sinem ÖZÜPEK
Belediye Başkan Yardımcısı01.12.1970 yılında Çorlu’da doğdum. İlkokul ve ortaokul eğitimini Yeniçiftlik Mahallesi’nde, lise eğitimimi ise Çatalca Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladım. Taşımacılık ve emlakçılık sektörlerinde yaklaşık on yıla dayanan tecrübem mevcut. Üç dönem muhtarlık yapan bir babanın oğlu olarak bende Yeniçiftlik Mahallesi’nde üç dönem muhtarlık yaptım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Şuan Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı olarak sizlere hizmet etmekten onur duyuyorum.

Muharrem ŞEN
Belediye Başkan Yardımcısı1973 yılında sivas’ta doğdu. İlk, orta lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümlerinden mezun oldu. 2013 yılında İstanbul Üniversite’sinde Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı. Halen İstanbul S. Zaim Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde ‘Sosyal Belediyecilik’ üzerine doktora programına devam etmektedir.

1997-2004 yılları arasında özel sektörde bilgisayar programcısı ve Özel Sadabad Koleji’nde öğretmen olarak çalıştı. 2004-2014 yılları arasında kendi aile şirketinde ticaret ile iştigal etti.

2014-2015 yılları arasında Sultangazi Belediyesi Özel Kalem müdürü, 2015-2020 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Mahalli İdareler Koordinatörü olarak görev yaptı.

2021 Nisan tarihi itibari ile Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı görevine başlamıştır.

Hüseyin Özdemir bir dönem aktif siyaset ile iştigal etmiş ve çeşitli STK’larda yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmuştur.

Hüseyin Özdemir evli ve 4 çocuk babasıdır.

HÜSEYİN ÖZDEMİR
Belediye Başkan Yardımcısı


İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.