Merhaba, bugün 29 Mayıs 2024 Çarşamba
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ’NDEN MUHTEŞEM “23 NİSAN” ORGANİZASYONU

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 104. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yıl Marmaraereğlisi’nde eşi benzeri görülmemiş coşku ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin organize ettiği büyük bir etkinlik programı ile kutlanacak

Çocuklar 23 Nisan Coşkusunu Doyasıya Yaşayacak.

İlçenin üç farklı noktasında düzenlenecek olan; organizasyonlarla birbirinden farklı atölye etkinlikleri, palyaço gösterileri, şişme oyun parkları, unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunları, yüz boyama, survivor parkuru ve boyama etkinliklerine kadar daha birçok sürpriz eğlence ile Marmaraereğlili çocuklar, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği bayramın heyecanını, doyasıya yaşayacak. 23 Nisan çocuk şenliklerinin eski ruhu, Marmaraereğlisi’nde yeniden yaşatılacak.  

Kutlamaların Finali Konserle Yapılacak

Her saati ayrı bir etkinlik ile dolu olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının finali ise fener alayının ardından düzenlenecek olan Hasan Yılmaz ve Hamiyet konserleri ile yapılacak. 23 Nisan Cumartesi günü saat 20:30’da verilecek olan konserde Marmaraereğlisi halkı bayram coşkusunu doyasıya yaşayacak.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.