Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
“Halkımızın sağlığı için çalışıyoruz”"Marmaraereğlisi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren marketleri denetledi."

Marmaraereğlisi Belediyesi halk sağlığının korunması ve gıda güvenliği konusunda denetimlerini sürdürüyor. Marketlere yapılan denetimlerde ağırlıklı olarak ürünlerin son kullanma tarihleri, ruhsat, vergi levhası ve mekan temizliği gibi konuları inceleyen ekipler, titiz bir çalışma yürüttü.

Yapılan denetimler sırasında kurallara uymayan marketler uyarılarak bir sonraki denetimlerde eksikliklerin devam etmesi halinde cezai işlem uygulanacağı belirtildi.

DENETİMLER DEVAM EDECEK

Halk sağlığı açısından denetimlere büyük önem verdiklerini belirten Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemizde faaliyet gösteren marketleri periyodik olarak denetliyorlar. Halk sağlığı açısından gıda güvenliği çok önemlidir. Zabıta ekiplerimiz denetimlerde ürünlerin son kullanma tarihleri, işletme ruhsatları ve vergi levhaları gibi birçok konuda inceleme yapıyorlar.  Halkımızın sağlığını korumak adına yürüttüğümüz denetimler devam edecek. “diye konuştu.

 

HABER GÖRSELLERİ
“Halkımızın sağlığı için çalışıyoruz”
“Halkımızın sağlığı için çalışıyoruz”