Merhaba, bugün 18 Nisan 2019 Perşembe
MENÜ
Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde yarıyıl tatilini dolu dolu geçiriyor"Marmaraereğlisi’nde öğrenciler yarıyıl tatilini Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde etkinliklerle ve eğitimlerle dolu dolu geçiriyorlar."

Yarıyıl tatili boyunca öğrenciler için hazırlanan eğitim programında bilgisayar, görsel sanatlar, matematik, sinema ve tiyatro alanlarında etüt veriliyor. Gençlik Merkezi’nde ayrıca, tiyatrolar sahnelenirken çocuklara özel çizgi film gösterimleri de yapılıyor.

AKADEMİK EĞİTİMİN YANI SIRA SANATSAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLERE DE KATILIYORLAR

2016 yılında hizmete giren Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin yarıyıl tatilini eğitimlerle dolu dolu geçirdiklerini belirten Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yarıyıl tatilini faydalı bir şekilde değerlendirmeleri amacıyla açtığımız kurslarla daha donanımlı olarak yetişmelerine katkı sağlıyoruz. Yarıyıl tatili boyunca akademik eğitimin yanı sıra öğrencilerimize sosyal ve kültürel etkinlikler de sunmaktayız. Öğrencilerimiz akademik eğitimlerinin yanı sıra görsel sanatlar, sinema ve tiyatro alanlarında eğitimlere katılırken merkezimizde tiyatrolar da sahnelenmektedir. “dedi.

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından sportif alanda da çocuklara futbol, basketbol, kickbox branşlarında da eğitimler veriliyor.

 

 

HABER GÖRSELLERİ
Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde yarıyıl tatilini dolu dolu geçiriyor
Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde yarıyıl tatilini dolu dolu geçiriyor
Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde yarıyıl tatilini dolu dolu geçiriyor