Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
Enis Sülün mezarı başında anıldı"1984-1995 yılları arasında Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı yapan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, 20. ve 21. dönem Tekirdağ Milletvekili Enis Sülün, vefatının birinci yılında mezarı başında anıldı."

Marmaraereğlisi mezarlığında bulunan aile kabristanlığında gerçekleştirilen anma programında merhum Enis Sülün’ün ruhuna Yasin-i Şerif okutuldu.

Anma programında Enis Sülün’ün Tekirdağ için çok değerli bir insan olduğunu dile getiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “Öncelikle Sülün ailesine ve yakınlarına tekrardan başsağlığı diliyorum. Ne mutlu ki arkasında bu kadar güzel dostlar bırakmış. Onu seneyi devriyesinde bile yalnız bırakmadınız. Yaşı çok gençti rahmetlinin. Takdiri ilahi. Biz isterdik ki birlikte çok daha hizmetler yapalım. Rahmetlinin ilçemizde ve Trakya Bölgesi’nde anılacak hizmetleri var. Huzur içerinde yatsın. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet olsun. “diye konuştu.

Anma programına Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın yanı sıra, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Yönetim Kurulu üyeleri, Sülün ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

HABER GÖRSELLERİ
Enis Sülün mezarı başında anıldı
Enis Sülün mezarı başında anıldı
Enis Sülün mezarı başında anıldı