Merhaba, bugün 26 Mart 2019 Salı
MENÜ
4 Nisan “Her yeni açılan işletme ekonomimiz için büyük bir adımdır” “Her yeni açılan işletme ekonomimiz için büyük bir adımdır” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçede yeni açılan Bahçe Kasap Et & Mangal restoranın açılışını gerçekleştirdi.
3 Nisan “Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” “Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” Marmaraeğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Süper Amatör Ligi 2017-2018 yılı futbol sezonunu 3. olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor futbol takımı ile sezon sonu yemeğinde bir araya geldi.
2 Nisan “Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi” “Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi” Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklendi. Büyükşehir yasası ile hizmet alanı genişleyen Marmaraereğlisi Belediyesi halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklenerek araçlar kullanıma başlandı.
2 Nisan Sevgi seli makam odasına sığmadı Sevgi seli makam odasına sığmadı Başkan Uyan halkla bütünleşti Göreve gelişinin 4. döneminde 20. yılını kutlayan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, önce belediye personeli ile daha sonra halkla bütünleşti. Gün boyu süren etkinlikte 3 bine yakın ziyaretçi adeta belediye binasını sevgi çemberine aldı. Kutlamalar makam odasından belediye bahçesine taştı.
30 Mart ‘Yaşamak Nazım Gibi’ Marmaraereğlisi’nde sahnelendi ‘Yaşamak Nazım Gibi’ Marmaraereğlisi’nde sahnelendi Tiyatro Haftası etkinlikleri kapsamında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen, Aynur Akkuş’un yazdığı, Savaş Mutlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, Mehmet Tokat ve Tülin Boz’un oynadığı büyük şair Nazım Hikmet Ran’ın orkestra tadında çok sesli şiir dilini andıran tek perdelik ‘Yaşamak Nazım Gibi’ tiyatro oyunu Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelendi.
28 Mart Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu öğretmenleri, Marmaraereğilsi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
28 Mart Başkan Uyan’dan TESKİ’ye ziyaret Başkan Uyan’dan TESKİ’ye ziyaret Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ)’yi ziyaret ederek TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa ile görüştü.
26 Mart “Tiyatro toplumsal kalkınmanın mihenk taşlarındandır” “Tiyatro toplumsal kalkınmanın mihenk taşlarındandır” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, tiyatronun tarihin ilk dönemlerinden beri tüm dünyada ilgi gören, insanları etkileyen ve uygarlığı gelecek kuşaklara taşıyan bir sanat dalı olduğunu kaydetti.
26 Mart Marmaraereğlisi’nde Regaip Kandili dualarla idrak edildi Marmaraereğlisi’nde Regaip Kandili dualarla idrak edildi Üç ayların müjdecisi olarak kabul edilen Regaip Kandili, Marmaraereğlsi’nde Kur´an-ı Kerim tilaveti, mevlit ve dualarla idrak edildi.
22 Mart Marmaraereğlisi Belediyespor basketbolda Türkiye yarı finallerinde Marmaraereğlisi Belediyespor basketbolda Türkiye yarı finallerinde Okullar arası Türkiye Basketbol Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakalarında Tekirdağ’ı temsil edecek olan Marmaraereğlisi Belediyespor Kulübü oyuncuları ve antrenörlerinden oluşan ekip, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı ziyaret etti.
21 Mart “Tüm İslam âleminin Regaip Kandili mübarek olsun” “Tüm İslam âleminin Regaip Kandili mübarek olsun” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Uyan mesajında, Yüce Allah´ın insanlara rahmetini, mağfiretini ve nimetini çokça ihsan ettiği mübarek üç ayların, kameri ayların yedincisi olan Recep ile başlayan, Şaban ile devam eden ve Ramazan ayıyla nihayete eren aylar olduğunu ifade etti.
21 Mart Miniklerden karate kursuna yoğun ilgi Miniklerden karate kursuna yoğun ilgi Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından açılan karate kursu öğrencilerden yoğun ilgi görüyor.
19 Mart "Marmaraereğlisi daha da güzelleşecek” "Marmaraereğlisi daha da güzelleşecek” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ağırladı.
18 Mart Marmaraereğlisi’nde Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yılı törenle kutlandı Marmaraereğlisi’nde Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yılı törenle kutlandı Marmaraereğlisi’nde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 103. yılı dolayısıyla Marmaraereğlisi Şehitliği’nde çelenk sunma töreni düzenlendi.
17 Mart Video Video Çanakkale Zaferi´nin 103. yılı anısına
17 Mart “Çanakkale Zaferi tarihimizin en önemli dönüm noktasıdır” “Çanakkale Zaferi tarihimizin en önemli dönüm noktasıdır” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 103. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
15 Mart Marmaraereğlisi Belediyesi’nde taşeron çalışanların sınavları başladı Marmaraereğlisi Belediyesi’nde taşeron çalışanların sınavları başladı Marmaraereğlisi Belediyesi´nde alt işveren şirketlerin kadrosunda çalışan personelin, Marmaraereğlisi Belediyesi bünyesinde kurulan şirkete geçmesi için tabi tutulacağı sınavlar başladı.
14 Mart Başkan Uyan 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı Başkan Uyan 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, tüm sağlık çalışanların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
14 Mart “Tüm sağlıkçıların 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” “Tüm sağlıkçıların 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.
12 Mart “İstiklal Marşı’mız milletimizin ortak sesidir” “İstiklal Marşı’mız milletimizin ortak sesidir” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, İstiklal Marşı’nın kabulünün 97. yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.