Merhaba, bugün 26 Mart 2019 Salı
MENÜ
24 Ocak “Uğur Mumcu bizim için aydınlık ve tertemiz bir yol çizmiştir” “Uğur Mumcu bizim için aydınlık ve tertemiz bir yol çizmiştir” Başkan Uyan, Uğur Mumcu’yu andı
24 Ocak Basketbolda Marmaraereğlisi farkı Basketbolda Marmaraereğlisi farkı 2018-2019 sezonu U-14 Basketbol liginde namağlup şampiyonluğu garantileyen ve aynı zamanda Tekirdağ Okullar arası Yıldız Kız Basketbol müsabakalarında ikinci olan Süleyman Turgut Kıralı Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Marmaraereğlisi Belediyespor Kız Basketbol takımı ikincilik kupasını Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a hediye ettiler.
22 Ocak Başkan Uyan, asker eğlencesine katıldı Başkan Uyan, asker eğlencesine katıldı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftiftlik Mahallesi’nde 99/1 tertip olarak askere gidecek gençler için düzenlenen asker eğlencesine katılarak gençleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
18 Ocak Başkan Uyan^dan yarıyıl tatili mesajı Başkan Uyan^dan yarıyıl tatili mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
16 Ocak Can dostlarımızın her zaman yanındayız Can dostlarımızın her zaman yanındayız Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
10 Ocak “Özgür basın demokrasinin vazgeçilmezidir” “Özgür basın demokrasinin vazgeçilmezidir” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak zor şartlar altında çalışarak kamuoyunun bilgilenmesi adına önemli bire görev üstlenen tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
8 Ocak “Hayatımızda engel yok” “Hayatımızda engel yok” Marmaraereğlisi Belediyesi her zaman engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. Engelli destek hizmetleri ile bölgede örnek gösterilen Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilere ulaşımdan, hasta yatağına, tekerlekli sandalyeye kadar temel ihtiyaçlarından sosyal hayata katılabilmeleri adına birçok alanda destekçileri oluyor.
7 Ocak Gençlik Merkezi’nde gençler geleceğe hazırlanıyor Gençlik Merkezi’nde gençler geleceğe hazırlanıyor Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden ücretsiz kurslara öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Gençlik Merkezi’nde bir yılda yaklaşık 460 öğrencinin akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere katılımı sağlandı.
3 Ocak Başkan Uyan’dan örnek davranış Başkan Uyan’dan örnek davranış Marmaraereğlisi Belediye Meclisi Ocak ayı toplantısı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan başkanlığında gerçekleştirildi.
3 Ocak Sporda Marmaraereğlisi farkı Sporda Marmaraereğlisi farkı Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
1 Ocak Başkan Uyan “Biz güçlü bir aileyiz” Başkan Uyan “Biz güçlü bir aileyiz” Başkan Uyan personelin yeni yılını kutladı
31 Aralık Başkan Uyan´dan Yeni Yıl Mesajı Başkan Uyan´dan Yeni Yıl Mesajı Başkan Uyan, tüm vatandaşların yeni yılı kutladı
28 Aralık Yeniçiftlik Mahallesi’nde yaşayan bayanların vazgeçilmez adresi Yeniçiftlik Mahallesi’nde yaşayan bayanların vazgeçilmez adresi Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ilçede yaşayan bayanların hem meslek edinmeleri hem de ek gelir sağlamaları adına açılan kuaförlük, biçki dikiş uygulama kursları yoğun ilgi görüyor.
26 Aralık Dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz Dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
24 Aralık Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli 7/24 HASTA NAKİL HİZMETİ
20 Aralık Sokak Hayvanları Yalnız Değil Sokak Hayvanları Yalnız Değil Zorlu kış şartlarının etkisini gösterdiği Marmaraereğlisi’nde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının yardımına Marmaraereğlisi Belediyesi koştu.
20 Aralık Marmaraereğlisi’nde karla mücadele Marmaraereğlisi’nde karla mücadele Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede etkili olan kar yağışı nedeniyle tuzlama ve kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.Yoğun kar yağışının trafik akışını engellememesi ve vatandaşların zor durumda kalmaması için büyük çaba harcay...
17 Aralık Daha iyi hizmet için öncelik iş sağlığı Daha iyi hizmet için öncelik iş sağlığı Marmaraereğlisi Belediyesi personeline “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme ve Yasal Mevzuat eğitimi verildi.
17 Aralık Türkmenli Mahallesi Kültür Merkezi’nde sona gelindi Türkmenli Mahallesi Kültür Merkezi’nde sona gelindi Trakya’nın incisi yatırımlarla gelişiyor
12 Aralık Trakya’nın incisi Marmaraereğlisi Trakya’nın incisi Marmaraereğlisi Başkan Uyan’dan geleceğe yatırım