Merhaba, bugün 14 Temmuz 2024 Pazar
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi Devir Teslim Töreni"Halkın Belediyesinin Temelleri Bugün Atıldı! Milletvekilimiz Sn. İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Candan Yüceer, Önceki Dönem Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Kadir Albayrak, İl Başkanımız Sn. Özgür Taşmerdivenli, İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Büşranur Pelen, İlçe Başkanımız Sn. Saim Boz, İlçe Belediye Başkanlarımız, Bakırköy İlçe Başkanımız Sn. Gizem Başaran, Parti Meclis Üyemiz Cem Aydın, İl Örgütümüz, İlçe Örgütümüz ve halkımız ile bu görevi Önceki Dönem Belediye Başkanı Sn. Hikmet Ata’dan devir aldık. Hizmetlerimizi daha da geliştirmek ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için kararlıyız. Yeni dönemde, şehrimizin her bir köşesine ulaşarak, daha etkin ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışacağız. Vatandaşlarımızın desteğiyle, birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir şehir inşa edeceğiz."

Halkın Belediyesinin Temelleri Bugün Atıldı!

Milletvekilimiz Sn. İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Candan Yüceer, Önceki Dönem Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Kadir Albayrak, İl Başkanımız Sn. Özgür Taşmerdivenli, İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Büşranur Pelen, İlçe Başkanımız Sn. Saim Boz, İlçe Belediye Başkanlarımız, Bakırköy İlçe Başkanımız Sn. Gizem Başaran, Parti Meclis Üyemiz Cem Aydın, İl Örgütümüz, İlçe Örgütümüz ve halkımız ile bu görevi Önceki Dönem Belediye Başkanı Sn. Hikmet Ata’dan devir aldık.
Hizmetlerimizi daha da geliştirmek ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için kararlıyız. Yeni dönemde, şehrimizin her bir köşesine ulaşarak, daha etkin ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışacağız. Vatandaşlarımızın desteğiyle, birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir şehir inşa edeceğiz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.