Merhaba, bugün 14 Temmuz 2024 Pazar
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
2024 Yerel Seçimlerini toplam oyun yüzde 32.24´ünü alarak Belediye Başkanı seçilen Mustafa Onur BOZKURTER, Marmaraereğlisi İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını aldı."5 Nisan Cuma günü saat 15:00´da Meclis Üyeleri, Partililer ve Seçmenleriye birlikte İlçe Seçim Kuruluna giderek Mazbatasını alarak resmen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı oldu. Mustafa Onur BOZKURTER, daha sonra Adliyenin önünde toplanan yüzlerce seçmene bir konuşma yaptı. Konuşmasında ”Bana verilen bu mazbata aslında halkımıza ait. Bu mazbata hizmetle dolu geçecek uzun yılların habercisi.” dedi. Mazbatalarını alan Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri toplu fotoğraf çektirdiler. Fotoğraf çekimlerinden sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer’in devir teslim törenine katılmak için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine gittiler."

5 Nisan Cuma günü saat 15:00'da Meclis Üyeleri, Partililer ve Seçmenleriye birlikte İlçe Seçim Kuruluna giderek Mazbatasını alarak resmen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı oldu.
Mustafa Onur BOZKURTER, daha sonra Adliyenin önünde toplanan yüzlerce seçmene bir konuşma yaptı. Konuşmasında ”Bana verilen bu mazbata aslında halkımıza ait. Bu mazbata hizmetle dolu geçecek uzun yılların habercisi” dedi. Mazbatalarını alan Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri toplu fotoğraf çektirdiler.
Fotoğraf çekimlerinden sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer’in devir teslim törenine katılmak için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine gittiler.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.