Merhaba, bugün 26 Mart 2019 Salı
MENÜ

Kıymetli vatandaşlarım;

Maramaraereğlisi ilçemiz güzel, düzenli, temiz ve mutlu sakinleri ile şirin bir yerleşim yeridir. Daha güzel ve gelişmiş bir Marmaraereğlisi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Marmaraereğlisi’ne hep birlikte hayat vermeye, sahip olduğu güzellikleri daha da parlatmaya, gün yüzüne çıkarmaya devam ediyoruz.

6360 sayılı Büyük şehir yasası ile birleşen Marmaraereğlisi ve beldelerimiz şimdi daha da güçlendi. Yeni çiftlik ve Sultanköy Belediyelerinin Marmaraereğlisi Belediyesi'ne bağlanması güç birliğini ortaya çıkardı. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız da bundan sonra eşit hizmet alacaklar. Örneklerini gördüğümüz Büyük şehirlerimizin durumlarını görüyor ve takip ediyoruz. El ele birlikte beraberlik içerisinde yaptıkları çalışmalardan vatandaşlarımızda memnun yöneticilerimizde memnun, bizlerde onları örnek alarak birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi kentimizi ve ilçemizi en iyi yerlere getirmeyi planlıyoruz.

Her gün gelişen, çehresi değişen Marmaraereğlisi’ni; Dünyanın her yerinden vatandaşlarımız, dünyaya açılan penceresinden yani www.marmaraereglisi.bel.tr internet adresinden izleyebilir ve belediyemizin çalışmalarını, faaliyetlerini ve aktivitelerini daha geniş kapsamlı olarak takip edebilirsiniz. Bulduğunuz yerden istek ve şikayetlerinizi bizlere iletebilir, tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Önceki dönem Belediye Başkanlığım sırasında nasıl hedefimiz halkımızın iyi bir çevrede, zamanında ve yerinde hizmetlerle huzur ve güven içinde yaşamasını ve ilçemizin Avrupa standartlarında şirin bir ilçe olmasını sağlamaksa, 29 Mart 2014’te yapılan yerel seçimlerin sonucunda da Marmaraereğlisi 4. Dönem Belediye Başkanı olarak hedeflerimiz ve vizyonumuz değişmeyecek daha da geniş kapsamlı çalışarak çıtamızı yükseltmek olacaktır.

İlçemizin gelişmesi ve yenilenmesi için yapılan her projede personelimin ve siz vatandaşlarımın da katkısı büyük olacaktır. Başarıyı Meclis Üyelerim, dalında kendini geliştirmiş ve yetiştirmiş personelim ve değerli vatandaşlarımla birlikte elde edeceğiz.

Marmaraereğlisi’nin gelişimini ve güzelliklerini tüm dünyaya duyurabilmek için oluşturduğumuz internet sitemizi ziyaret ettiğiniz ve bizleri yakından takip ettiğiniz için siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım...

DAHA GÜZEL, DAHA RAHAT VE DAHA MODERN BİR MARMARAEREĞLİSİ DİLEĞİYLE...
İbrahim UYAN Marmaraereğlisi Belediye Başkanı