Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
20 Haziran Marmaraereğlisi’nde asfalt seferberliği Marmaraereğlisi’nde asfalt seferberliği Marmaraereğlisi Belediyesi sıcak asfalt ve sathi kaplama yol yapım çalışmalarına devam ediyor.
19 Haziran Sokak hayvanları emin ellerde Sokak hayvanları emin ellerde Marmaraereğlisi Belediyesi’nden bir örnek hizmet daha
18 Haziran “Engelli vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz” “Engelli vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz” Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
18 Haziran Başkan Uyan’dan Babalar Günü mesajı Başkan Uyan’dan Babalar Günü mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Babalar Günü mesajında, “İnsan babalık duygusunu baba olunca daha iyi anlar. Bu özel günler babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalıdır” dedi.
15 Haziran Yeni hizmet binamızda bayram coşkusu Yeni hizmet binamızda bayram coşkusu Marmaraereğlisi Belediyesi geleneksel bayramlaşma programı yeni belediye hizmet binasında gerçekleşti. Yeni belediye hizmet binasında vatandaşları karşılayan Başkan Uyan, herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak nice bayramlar diledi.
14 Haziran Başkan  Uyan Ramazan Bayramı’nı kutladı Başkan Uyan Ramazan Bayramı’nı kutladı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
13 Haziran Başkan Uyan’dan her mahalleye 2 Milyon TL’lik Kültür Sarayı Başkan Uyan’dan her mahalleye 2 Milyon TL’lik Kültür Sarayı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın köyden mahalleye dönüşen her mahalleye yaptığı 2 milyon TL değerindeki kültür sarayları yatırımlarının temelleri Çeşmeli ve Türkmenli Mahallerinde atıldı.
12 Haziran Çeşmeli Mahallesi Kültür Sarayı´nın temeli atıldı Çeşmeli Mahallesi Kültür Sarayı´nın temeli atıldı Başkan Uyan ayakta alkışlandı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın büyükşehir statüsüne geçilmesiyle köyden mahalleye dönüşen her mahalleye yaptığı 2 milyon TL değerindeki kültür sarayları yatırımlarından ilkinin temeli Çeşmeli Mahallesi’nde atıldı.
11 Haziran Marmaraereğlisi’nde Kadir gecesi dualarla idrak edildi Marmaraereğlisi’nde Kadir gecesi dualarla idrak edildi Marmaraereğlisi’nde Kadir gecesi dualarla idrak edildi.
9 Haziran Çevreci Başkana plaket Çevreci Başkana plaket Çevre ve insan sağlığının koruyucusu Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a, Marmaraereğlisi Çevre Gönüllüleri Derneği tarafından plaket takdim edildi.
9 Haziran “Avrupa şartlarında ilçe hedefimizle çalışıyoruz” “Avrupa şartlarında ilçe hedefimizle çalışıyoruz” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Marmaraereğlisi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada Avrupa şartlarında bir ilçe oluşturabilmek için altyapıdan, üstyapıya, eğitimden, engelli bireylerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesine kadar ilçede yapılan ve planlanan tüm yatırımları anlattı.
8 Haziran Başkan Uyan, öğrencilere iyi tatiller diledi Başkan Uyan, öğrencilere iyi tatiller diledi Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2017-2018 eğitim öğretim döneminin tamamlanması dolayısıyla yayınladığı mesajında tatilin öğrenciler için hem dinlenme, eğlenme zamanı olmak ile birlikte hem de derslerindeki eksiklikleri tamamlamak için bir fırsat olduğunu söyledi.
7 Haziran HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI Marmaraereğlisi Belediyesi Haziran ayı  meclis toplantısı, Belediye Başkanımız İbrahim Uyan başkanlığında Yeniçiftlik Ek Hizmet Binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.
7 Haziran TÜRK İŞARET DİLİ BAYRAMINDA ANLAMLI ZİYARET TÜRK İŞARET DİLİ BAYRAMINDA ANLAMLI ZİYARET 7-8 Haziran Türk İşaret Dili Bayramı dolayısıyla Marmaraereğlisi Ayyıldız Engelli Hakları Koruma Derneği Başkanı Çağatay Altunordu ve beraberindeki işitme engelli vatandaşlarımız Belediye Başkanımız İbrahim Uyan'ı makamında ziyaret etti.Başkanımız Uyan, Engelli vatand...
7 Haziran Başkan Uyan’dan müjdeli haber Başkan Uyan’dan müjdeli haber Kömürlü termik santral konusuna Danıştay son noktayı koydu
6 Haziran Marmaraereğlisi’nde yaz temizliği Marmaraereğlisi’nde yaz temizliği Marmaraereğlisi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin güzelleşmesi amacıyla temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Sokakların temizliğini ve görünümünün güzelleşmesi için çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Mustafa Kemal Paşa Caddesi Fener sokağında eski evlerin duvarlarını kireç ile boyayarak sokağı temizlediler. İlçede yaz temizliği çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Başkan Uyan; “İlçemizde yaz sezonu için hazırlıklarımız sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz yabani ot temizliğinin yanı sıra refüjler ve eski binaların duvarlarını kireçle boyayarak ilçemizi güzelleştiriyorlar. “dedi.
5 Haziran “Çevreyi koruyalım, geleceğimize sahip çıkalım” “Çevreyi koruyalım, geleceğimize sahip çıkalım” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Dünya Çevre Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında; "Yaşadığımız çevre, çocuklarımızın ve gelecek nesillerin bizlere emanetidir. Bu nedenle çevremizi korumak, kollamak ve güzelleştirmek en öncelikli görevlerimiz arasındadır. "dedi.
31 Mayıs “Çalışmak ibadet kadar kutsaldır” “Çalışmak ibadet kadar kutsaldır” Sultanköy Mahalle sakinleri iftarda buluştu “Çalışmak ibadet kadar kutsaldır” Marmaraereğlisi Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftar programları, Sultanköy Mahallesi’nde verilen iftar yemeği ile devam etti. İftar programı sonrası mahalle sakinlerine hitap eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, çalışmanın ibadet kadar kutsal olduğunu dile getirerek, Sultanköy Mahallesi’nin dev yatırımlarla çehresinin değiştiğini, 7 gün 24 saat ekibiyle birlikte halkın hizmetinde olduğunu söyledi.
30 Mayıs Park ve Bahçeler, Marmaraereğlisi’ni güzelleştiriyor Park ve Bahçeler, Marmaraereğlisi’ni güzelleştiriyor Marmaraereğlisi Belediyesi yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte şehrin genelinde yol ve kaldırım kenarlarında uzayan yabani otlarının temizlenmesi için çalışma başlattı.
30 Mayıs Başkan Uyan yol çalışmalarını inceledi Başkan Uyan yol çalışmalarını inceledi Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftlik Mahallesi’nde yapılacak sıcak asfalt çalışması öncesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün yürüttüğü zemin hazırlama çalışmalarını yerinde inceledi.