Merhaba, bugün 2 Ekim 2022 Pazar
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN BAŞKONSOLOSA ZİYARET

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ve Romanya Tortoman Belediye Başkanı Lucian Chitic ile beraberlerindeki heyet Köstence Başkonsolosluğu’nu ziyaret ettiler.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Tortoman Belediye Başkanı Lucian Chitic ve beraberlerindeki heyet ile birlikte Köstence Başkonsolosu Emre Yurdakul’u makamında ziyaret etti. Köstence’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Başkan Hikmet Ata, Başkonsolos Yurdakul’a gösterdiği misafirperverlik için teşekkür etti.

Köstence ziyaretine ilişkin değerlendirmede bulunan Başkan Hikmet Ata; ‘’İlişkilerimizi daha da genişletebilmek adına yerel yönetimler alanında daha yoğun işbirliği yapmalı ve tecrübelerimizi, birikimlerimizi komşularımızla paylaşmalıyız. Ziyaretlerimizin iki ülkenin birbirleriyle olan kültürel ve ekonomik alışverişine katkıda bulunacağını düşünüyorum. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.’’ dedi.

HABER GÖRSELLERİ
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN BAŞKONSOLOSA ZİYARET
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN BAŞKONSOLOSA ZİYARET
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.