Merhaba, bugün 24 Ocak 2022 Pazartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETTİ

Marmaraereğlisi Belediyesi, vatandaşa daha iyi hizmet vermek adına araç filosunu geliştirmeye devam ediyor

Marmaraereğlisi Belediyesi, saha çalışmalarının daha etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için araç filosunu genişletti. Belediye Başkanı Hikmet Ata tarafından yapılan açıklamaya göre, araç filosuna eklenen, 1 adet çöp kamyonu ve 1 adet ambulans ile toplamda 81 araçla Marmaraereğlisi’ne hizmet verdiklerini belirtti.

‘’Sözümüz var bize inananlara’’

‘’Sözümüz var bize inananlara’’ sloganıyla belediyeciliğe başladıklarını ve kısa sürede başarılı işlere imza attıklarını söyleyen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ‘’Belediyemiz bünyesine hibe olarak İki yeni hizmet aracı daha ekliyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kaliteli hizmeti kendimize ilke ediniyor, Marmaraereğlisi için durmaksızın çalışıyoruz. Ankara ziyaretimizde Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Sayın Fatma Şahinden sözünü aldığımız çöp kamyonu ile Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü’müzden hibe olarak belediyemize devredilen hasta nakil araçlarımızı bugün teslim aldık. Yeni hizmet araçlarının ilçemize kazandırılmasında desteklerinden dolayı, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Sayın Fatma Şahin ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü’müze teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun.’’ dedi

HABER GÖRSELLERİ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETTİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.