Merhaba, bugün 19 Ekim 2021 Salı
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN MARMARAEREĞLİSİ İTFAİYESİNE ZİYARET

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, İtfaiye Haftası sebebiyle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı faaliyet gösteren Marmaraereğlisi İtfaiye İstasyonu'nu ziyaret etti.

Marmaraereğlisi İtfaiyesi'ne bağlı itfaiyeciler, Başkan Ata’yı istasyonun bahçesinde karşıladı. İtfaiyecilerle sohbet eden Başkan Hikmet Ata, özellikle yangın döneminde üstün bir gayretle mücadele eden tüm itfaiye personeline minnettar olduklarını ifade ederek İtfaiye Haftasına ithafen kendilerine hediye takdiminde bulundu.

"İtfaiye Personelimize Minnettarız"

Başkan hikmet Ata burada itfaiyecilere hitap ederek İtfaiye Haftası’nı kutladı ve ardından itfaiyecilere kısa bir süre önce orman yangınlarının yaşandığı Akdeniz Bölgesi illerinde ve sel felaketi yaşanan Karadeniz Bölgesi illerinde verdikleri üstün hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Başkan Hikmet Ata, "İtfaiye Haftası sebebiyle Mamaraereğlisi İtfaiye İstasyonumuzu ziyaret ettik. Can güvenliğimiz için yaptıkları fedakarca çalışmaları ve doğa için verdikleri mücadeleler ile itfaiyecilerimiz bizim için çok değerli. Tüm itfaiyecilerimizin İtfaiye Haftası'nı kutluyorum." dedi.

Vatandaşların can güvenliği için her zaman görevlerinin başında olduklarını belirten İtfaiye personelleri yapılan ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya memnuniyetlerini belirtip teşekkür ettiler.

 

HABER GÖRSELLERİ
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN MARMARAEREĞLİSİ İTFAİYESİNE ZİYARET
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN MARMARAEREĞLİSİ İTFAİYESİNE ZİYARET
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN MARMARAEREĞLİSİ İTFAİYESİNE ZİYARET
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.