Merhaba, bugün 2 Ağustos 2021 Pazartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA

Marmaraereğlisi Belediyesi, ilçede daha hızlı faaliyet gösterebilmek amacıyla araç filosuna her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Hizmet Filosu Hem Karada Hem Denizde Büyüyor

Araç filosunu her geçen gün genişletmeye devam eden Marmaraereğlisi Belediyesi’ne bir araç da Marmaraereğlisi İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden geldi. Yönetime geldiği günden beri Marmaraereğlisi halkına, daha hızlı ve etkin hizmet sağlayabilmek adına, hizmet filosunu genişletmeye özen gösteren Başkan Hikmet Ata, hizmet filosunu hem karada hem deniz de genişlettiklerini belirtti.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden Marmaraereğlisi Belediyesi’ne kullanılmak üzere bir adet tekne hibe edildi. Tekneyi teslim alan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, aslına uygun bir şekilde teknenin restore edilmesini sağlayarak Marmara deniziyle buluşturdu.

‘’Tekne, Sosyal Faaliyetlerde Kullanılacak’’

Marmaraereğlisi Belediyesi’nin sosyal faaliyetlerinde, kullanılması amacıyla tekneyi teslim aldıklarını belirten Belediye Başkanı Hikmet Ata; ‘’ Belediyemizin hizmet filosunu hem karada hem denizde genişletiyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerine cevap vermek adına bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Belediye Başkanlığımıza teslim edilen Teknemizin restorasyonunu sağladık ve Marmara denizine indirdik. Teknemizi sosyal faaliyetlerde kullanmayı amaçlıyoruz. Nikah merasimi, dalış eğitimi, tekne gezisi gibi bir çok alanda değerlendirilebilir. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, teknemizin Marmaraereğlisi halkına hayırlı olmasını diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

HABER GÖRSELLERİ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.