Merhaba, bugün 2 Ağustos 2021 Pazartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
BAŞKAN HİKMET ATA, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Jandarma Teşkilatı’nın 182. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle Marmaraereğlisi İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Marmaraereğlisi İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Başkan Ata, İlçe Jandarma Komutanı Oğuz Karadeniz ve İlçe Jandarma komutanlığı personeliyle sohbet ederek; Jandarma Teşkilatı’nın 182. kuruluş yıl dönümünü kutladı. Yapılan ziyarette Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Şen ile Hüseyin Özdemir ve birim müdürleri yer aldı.

Jandarma Teşkilatının yıldönümlerini kutlayarak hediye takdiminde bulunan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ’’İç güvenlik birimlerimizden biri olan Jandarma Genel Komutanlığı, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için sarsılmaz bir inançla, millet ve vatan sevgisiyle görev yapmaktadır. Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarını, hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyor ve Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.’’ dedi

Yapılan ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Marmaraereğlisi İlçe Jandarma Komutanı Oğuz Karadeniz, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya nazik ziyaretlerinden ve hediyesinden dolayı teşekkür etti.

HABER GÖRSELLERİ
BAŞKAN HİKMET ATA, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN HİKMET ATA, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.