Merhaba, bugün 3 Aralık 2021 Cuma
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
BAŞKAN HİKMET ATA, POLİS HAFTASINI KUTLADI

Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Marmarareğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek emniyet mensuplarının Polis Haftası'nı kutladı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Günhan başta olmak üzere, İlçe emniyet müdürlüğünde göre alan tüm polis teşkilatının Polis Haftasını kutlayarak hediye takdiminde bulundu.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ‘’Polis Haftası, Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisi’ne minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği, bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Gece gündüz her zaman ve her yerde huzur ve güvenin sağlanması için görev yapan emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor, ebediyete intikal eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnetle yad ediyorum” dedi.

HABER GÖRSELLERİ
BAŞKAN HİKMET ATA, POLİS HAFTASINI KUTLADI
BAŞKAN HİKMET ATA, POLİS HAFTASINI KUTLADI
BAŞKAN HİKMET ATA, POLİS HAFTASINI KUTLADI
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.