Merhaba, bugün 4 Mart 2021 Perşembe
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Sağlıkçılardan Başkan Ata’ya Teşekkür Ziyareti

Sağlıkçılardan Başkan Ata’ya Teşekkür Ziyareti

Marmaraereğlisi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Raif Üzmez ve hastane yönetimi, Marmaraereğlisi Belediyesi’nin kendilerine sağladığı katkılardan dolayı Belediye Başkanımız Hikmet Ata’ya, teşekkür çiçeği ve hediye takdim ettiler.

Marmaraereğlisi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Raif Üzmez ve Devlet Hastanesi Hemşireleri, Belediye Başkanı Hikmet Ata’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Marmaraereğlisi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Raif Üzmez, ve beraberindeki heyet; gerek normal zamanlarda sağladığı destekler, gerekse korona virüs ile mücadele sürecinde, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ile belediye personelinin gösterdiği koordineli çalışma ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, kendilerine çiçek ve hediye takdim ettiler.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ata, “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadele hepimizin ortak sorumluluğudur. Marmaraereğlisi Belediyesi olarak halkımızın sağlığı ve huzuru için elimizden gelen her türlü katkıyı sunmaya çalıştık. Tabi bu zorlu süreçte sağlık personelimizin canları pahasına mücadelesi hepimizi gururlandırdı. Bu süreçte bir nebze de olsa yanlarında olup destek sağlayabildiysek ne mutlu bize. Başhekimimiz ve sağlık personeli arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilen bu ziyaret için teşekkür ediyorum” dedi.

HABER GÖRSELLERİ
Sağlıkçılardan Başkan Ata’ya Teşekkür Ziyareti
Sağlıkçılardan Başkan Ata’ya Teşekkür Ziyareti
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.