Merhaba, bugün 16 Ocak 2021 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Başkan Ata’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir görev olduğunu hatırlatarak, "Bu kutsal görevi kayıtsız şartsız büyük bir sorumlulukla yerine getiren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum" dedi.

Başkan Ata, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, çocuklarımızın kendilerini yetiştirmede en önemli etkenin öğretmenler olduğunu dile getirdi. Bu nedenle öğretmenlerin kutsal bir görev icra ettiğini ifade eden Başkan Ata; geleceğin, öğretmenler sayesinde teminat altına alındığını aktardı.

Başkan Ata, mesajını şu sözlerle sürdürdü; "Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenlerimiz kutsal bir görevi yerine getirmektedirler. Ülkemizin geleceği olan gençlerin eğitimini sağlayan öğretmenlerimiz, bu vesileyle geleceğe de yön vermektedir. Ülkenin kalkınması ve gelişmesine katkı sağlayacak olan çocuklarımızın başarılarında en büyük pay, onları eğiten öğretmenlere aittir. Bu anlamlı gün vesilesiyle, bu mesleğin kutsallığını, eğitimin, aydınlanmanın önemini her fırsatta ifade eden Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyor; toplumumuzun gelişimi ve geleceği adına özveriyle çalışan, emek veren tüm fedakar öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’ dedi.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.