Merhaba, bugün 29 Ekim 2020 Perşembe
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
BAŞKAN ATA, TEDBİRLERİ SIKI TUTUYOR

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın talimatıyla; belediye hizmet binasında üst düzey koronavirüs önlemi alınıyor.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında, Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın talimatıyla; artan koronavirüs vakalarına karşı belediye hizmet binasında, personel ve vatandaşların güvenliği için üst düzey önlemler alınıyor. Periyodik olarak ilaçlanan hizmet binası girişinde, termal ölçüm cihazı ve dezenfektan stantları ile beraber uyarı tabelaları bulunuyor. Hizmet binası içerisinde ise vatandaşların işlemlerini güvenle gerçekleştirebilmeleri için sosyal mesafeli ve bariyerli masalar ile tedbirler üst düzeyde tutuluyor.

‘’HEM HALKIMIZ HEM PERSONELİMİZ İÇİN TEDBİRLERİ EN ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ’’

Koronavirüsle mücadelenin vatandaşa verilen hizmette aksamaya sebebiyet vermeden titizlikle sürdüğünü belirten Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; “Koronavirüs ile mücadelemiz sürerken vatandaşımıza verdiğimiz hizmeti aksatmadan hem vatandaşımız hem de personelimiz için sağlıklı bir ortamı devamlı kılmayı amaçlıyoruz. Belediyemiz bünyesinde görev yapan dezenfeksiyon ekibimiz; hizmet binamız başta olmak üzere, ek hizmet binalarımızı, düğün salonlarımızı, tüm kullanım alanlarını devamlı olarak ilaçlayarak riski en aza düşürüyorlar. Belediyeye giriş çıkışlarda da hem vatandaşlarımızın hem de personelimizin ateş ölçümlerini her gün yapmayı sürdürüyoruz. Hizmet alma noktasında belediyemize gelen vatandaşlarımızı hemen girişte bulunan danışma personelimiz karşılıyor ve ateş ölçümleri yapılıyor daha sonra bina içerisine girebiliyorlar. Ülke olarak verdiğimiz bu mücadelede disiplini elden bırakmadan hem vatandaşımız hem de personelimizin sağlığını koruyacak tedbirleri en üst seviyede uygulamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER GÖRSELLERİ
BAŞKAN ATA, TEDBİRLERİ SIKI TUTUYOR
BAŞKAN ATA, TEDBİRLERİ SIKI TUTUYOR
BAŞKAN ATA, TEDBİRLERİ SIKI TUTUYOR
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.