Merhaba, bugün 7 Haziran 2020 Pazar
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
‘’Annelerimizin Hakkı Ödenmez’’

  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  Anneler, nesilleri gelecek kuşaklara taşıyarak toplumların bel kemiğini oluşturur diyen Başkan Ata, sözlerine şu şekilde devam etti; ‘’ Anneler, dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır. Karşılıksız emek ve sınırsız sevgiyle bizleri büyüterek, topluma en iyi şekilde hazırlayan annelerimizin yaşam şartlarının iyileştirilmesi, mutlu ve güvenli, kaygılardan uzak bir hayat sürmeleri, şüphesiz yetiştirecekleri nesillerin mutluluğu için de vazgeçilmez bir önem taşımaktadır.

  Şefkatin ve hoşgörünün tükenmez kaynağı olan annelik, bizim inanç anlayışımıza göre de en yüce, en kutsal vazifelerden biridir. Bizleri canından bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan ve geleceğe hazırlamak için karşılıksız sevgi ve emek harcayan annelerimizin hakkı ödenmez.

Türk milletinin en zor zamanlarında yaşanan nice kahramanlık destanlarında fedakar annelerimiz ile onların yetiştirdiği kahraman evlatların izi olduğunu vurgulayan Başkan Ata, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ve şehit annelerimiz olmak üzere ülkemiz adına türlü faydalar sağlayan evlatları yetiştiren tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.