Merhaba, bugün 7 Haziran 2020 Pazar
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi, Hastaların Yanında Olmaya Devam Ediyor

Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Şen, ameliyat olan ilçe sakini Sultan Çobanoğlu’nu evinde ziyaret ederek şifa temennisinde bulundu.

Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi’nde ikamet eden 16 yaşındaki Sultan Çobanoğlu doğuştan kalça kayıklığı hastalığı bulunuyor ve yatağa bağlı bir şekilde yaşamını sürdürüyordu. İstanbul Baltalimanı Kemik Hastanesi’nde ameliyat olan Sultan Çobanoğlu’nun ayağa kalkana kadar sürecek olan tedavisinde, hastane naklini Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sağlık Birimi ekipleri sağlıyor. Sultan Çobanoğlu ve ailesini evinde ziyaret eden Başkan Yardımcısı Muharrem Şen; hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet ederek, hastanın sağlık durumu hakkında bilgi aldı ve kendilerine acil şifalar dileklerinde bulundu.

Hasta vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Şen, “Küresel bir salgınla mücadele etmeye çalışıyoruz bir yandan da görevimizin başındayız ve halkımız için hizmetlerimize devam ediyoruz. Sağlık İşleri Birimi personelimiz ile birlikte ameliyat olan vatandaşımıza ziyarette bulunarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Belediye olarak hasta hemşehrilerimize sunduğumuz ambulans nakil hizmeti ve diğer desteklerimizi anlatarak, isteklerini dinledik. Genç kızımızın en kısa sürede ayağa kalkmasını temenni ediyor ve kendisine acil şifalar diliyorum. Ülkece korona salgını ile mücadele verdiğimiz bu süreçte, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı  sağlık birimi ekiplerimizde yoğun bir çalışma içeresindeler. Hastanelerimizin yükünü azaltmak ve risk grubundaki hastalarımızı korumak için; ilçemizdeki hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza  ‘’Hasta Nakil’’ ve ‘’Evde Bakım’’ hizmeti vermeye devam ediyorlar. Bu zor günleri en kısa sürede atlatmayı temenni ediyorum.  Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” açıklamasında bulundu.

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi Belediyesi, Hastaların Yanında Olmaya Devam Ediyor
Marmaraereğlisi Belediyesi, Hastaların Yanında Olmaya Devam Ediyor
Marmaraereğlisi Belediyesi, Hastaların Yanında Olmaya Devam Ediyor
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.