Merhaba, bugün 8 Temmuz 2020 Çarşamba
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Başkan Ata’dan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Ata’dan Yeni Yıl Mesajı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata yeni yıl dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında; 2020 yılının başta ülkemize, ilçemize ve tüm insanlığa, barış ve huzur getirmesini diledi. Başkan Ata mesajında şu ifadelere yer verdi:

‘’Başarılarla dolu 2019 yılını geride bırakırken, 2020 yılına büyük umutlarla giriş yapıyoruz. Hep birlikte çıktığımız bu yolda sağlam adımlarla ilerlerken sizden güç alıyoruz. Bu güç, her zaman daha ileriye götürecek azmi bize kazandırıyor. Her yeni yıl, yeni başlangıçlar demektir. Bizim de bu yıldan beklentilerimiz arasında huzur, mutluluk ve bereket var.

Marmaraereğlimiz için dönüşüm yılı olacaktır

Göreve geldiğimiz günden beri hiç azalmayan hizmet aşkımızla, her bir günümüzü dolu dolu geçiriyor ve ilçemize yeni bir çehre kazandıran proje ve yatırımları gerçekleştiriyoruz. En büyük destekçimiz olan siz halkımızdan aldığımız güçle, hizmet yolunda gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. 2020 yılı pek çok projemizin tamamlandığı ve Marmaraereğlimiz’in hızlı bir değişim yaşadığı, dönüşüm yılı olacaktır.

Bizler Marmaraereğlisi Belediyesi ailesi olarak yeni yılda da söz verdiğimiz gibi siz değerli hemşerilerimizin yüzünü güldürecek çalışmaların ve projelerin içinde olacağız. Marmaraereğlimiz’i bir adım daha ileriye taşıyacak çalışmaların içinde bulunacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu duygularla tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor; 2020 yılının ülkemize ve Marmaraereğlimiz’e sağlık, huzur, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum.” dedi

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.