Merhaba, bugün 23 Ocak 2020 Perşembe
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Başkan Ata, Yaz Şenliği’ne Katılmak İsteyen Engelli Vatandaşları Unutmadı

Marmamaraereğlisi Belediyesi; Yaz Şenliği'nde Cengiz Kurtoğlu'nu, engelli hayranıyla buluşturdu.

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü Sağlık Birimi ekipleri, Yaz Şenliği'nde Cengiz Kurtoğlu'nu dinlemek isteyen engelli vatandaşı ve engelli annesini evinden alarak konser alanına götürdü.Engelli vatandaş, hayranı olduğu usta sanatçıyı en ön sıradan dinleyip konser boyunca şarkılarına eşlik etti. Cengiz Kurtoğlu konser sırasında hayranının yanına giderek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konser bittikten sonra  Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü Sağlık Birimi ekipleri tarafından evine ulaştırılan engelli vatandaş Mertkan Canzurna ve annesi '' Marmaraereğlisi Belediyesi bizlerin her zaman yanında. Bir telefonumuzla tüm sorunlarımıza çözüm üretmeye çalışıyorlar. Böyle bir gecede bizim gibi engelli vatandaşları da unutmadıkları için başta Belediye Başkanımız Hikmet Ata olmak üzere Marmaraereğlisi Belediyesi'ne çok teşekkür ediyoruz.'' dedi.

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü Sağlık birimi ekipleri, engelli vatandaşların alışveriş, hastane, sosyal etkinlik gibi her türlü ihtiyaçlarına ulaşım sağlama imkanı veriyor. 24 saat tüm problemlerine çözüm üreterek sosyal destek sağlıyor.