Merhaba, bugün 26 Eylül 2023 Salı
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI BAŞLIYOR


Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Marmaraereğlisi Belediyesi’nin birlikte düzenlediği plaj voleybolu turnuvası 18 Ağustos Cuma günü başlıyor.
Marmaraereğlisi Belediyesi, Yaz Şenlikleri kapsamında sanat ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra sportif faaliyetleri de hayata geçiriyor. Her yıl, Yaz Şenlikleri kapsamında büyük ilgiyle gerçekleşen Plaj Voleybolu Turnuvası, bu yıl da 18-19-20 Ağustos tarihleri arasında üç gün boyunca çekişmeli maçlara sahne olacak. Marmaraereğlisi plajında gerçekleşecek olan etkinliklerde sporcular kum üzerinde yetenekleri konuşturacak.
Milli takım oyuncularımızdan yerli ve yabancı sporcuların katılacağı voleybol turnuvasında; 2 ayrı sahada, 3 gün sürecek müsabakalarla gündüz ve gece maçları yapılacak. Turnuvanın profesyonel kategorisinde Erkekler 14 takımla, kadınlar 13 takımla 18-19-20 Eylül tarihlerinde oynayacak. Kayıtlar tvfbeach.com adresinden alınacak.
Çekişmeli görüntülere sahne olacak turnuvanın finali 20 Ağustos Pazar günü olacak.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.