Merhaba, bugün 26 Eylül 2023 Salı
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ’NDE YAZ ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

Yaz Aylarında Marmaraereğlisi halkını ücretsiz kültür - sanat etkinlikleri ile buluşturan Marmaraereğlisi Belediyesi’nin ‘’Yaz Şenlikleri’’ başlıyor.

Marmaraereğlisi Belediyesi, Marmaraereğlilileri sanat ve kültürel etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Yaz mevsiminin gelmesi ve havaların ısınmasının ardından Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve sosyal İşler Müdürlüğü çalışmalarını hızlandırdı.

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Şenlikleri, farklı müzik türlerinden birçok ünlü ve yetenekli sanatçıyı ağırlayacak. Popüler müzik grubu Rubato ile konser serisinin ilkini başlatacak olan Marmaraereğlisi Belediyesi, ilçe halkına hem kültürel hem de eğlenceli bir deneyim yaşatacak.

Vatandaşların sevdiği sanatçıları ücretsiz olarak dinleyerek gönlünce eğlendiği Yaz Şenlikleri, 21 Temmuz 2023 tarihinde başlayacak. Marmaraereğlililerin yaz akşamlarını renklendirecek konser serisinin ilki Yeniçiftlik Mahallesi Meydanı’nda gerçekleşecek. Rubato, Seher Çelik ve Gökhan Denk’in sahne alacağı Yaz Şenlikleri’nin sunuculuğunu Şeyda Aydın üstlenecek.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Yaz Konserlerine tüm Marmaraereğlisi halkını davet etti.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.