Merhaba, bugün 9 Aralık 2023 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
BAŞKAN HİKMET ATA, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Jandarma Teşkilatı’nın 184. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle Marmaraereğlisi İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Marmaraereğlisi İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Başkan Hikmet Ata, İlçe Jandarma Komutanı Ceyhun Koştu ve İlçe Jandarma komutanlığı personeliyle sohbet ederek; Jandarma Teşkilatı’nın 184. kuruluş yıl dönümünü kutladı. 

Jandarma Teşkilatının yıldönümlerini kutlayarak hediye takdiminde bulunan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ’’İç güvenlik birimlerimizden biri olan Jandarma Genel Komutanlığı, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için sarsılmaz bir inançla, millet ve vatan sevgisiyle görev yapmaktadır. Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarını, hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyor ve Jandarma Teşkilatımızın 184. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.’’ dedi

Yapılan ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Marmaraereğlisi İlçe Jandarma Komutanı Ceyhun Koştu, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya nazik ziyaretlerinden ve hediyesinden dolayı teşekkür etti.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.