Merhaba, bugün 9 Aralık 2023 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN DEPREM BÖLGESİNE ZİYARET

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, 6 Şubat'taki Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep’i ziyaret etti.

10 ilimizde yoğun hasarlara yol açan depremlerin ardından ivedilikle harekete geçen ve depremin ilk saatlerinden bugüne oldukça önemli destekler veren Marmaraereğlisi Belediyesi, bölgeye yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Başkan Hikmet Ata, yaşanan şiddetli depremlerden etkilenen vatandaşlar için Marmaraereğlisi halkına yazlık konutlarını afetzedelere açma çağrısında bulunarak, yaklaşık 2 bin 500 depremzedeyi Marmaraereğlisi’ne yerleştirmişti. Afetzedelere olan yardımlarını bir gün olsun aksatmayan Belediye Başkanı Hikmet Ata afet bölgesini de sık sık ziyaret ediyor, depremzedelerin ihtiyaçlarını yerinde inceleyerek yaralarına derman olmayı sürdürüyor.

YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ

Deprem bölgesine giderek orada yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Hikmet Ata, ‘’Gaziantep’in Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde yapılan konteyner kentleri ziyaret ederek depremzede vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledim. Depremde yaşanan zorlu süreçleri unutturmak ve ailelerin yaşam koşullarını iyileştirmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürecek, üzerimize düşen görevi yapacağız. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın’’ ifadelerini belirtti.

HABER GÖRSELLERİ
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN DEPREM BÖLGESİNE ZİYARET
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN DEPREM BÖLGESİNE ZİYARET
BAŞKAN HİKMET ATA’DAN DEPREM BÖLGESİNE ZİYARET
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.