Merhaba, bugün 29 Mart 2023 Çarşamba
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ ŞEHİDİNE AĞLIYOR

Her şehit haberini aldığında yüreğinde tarif edilemez bir acı hisseden, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, bu sefer kendi şehidine ağlıyor.Marmaraereğlisi Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Hatice Demir’in Eşi, Volkan Demir’in şehit olduğu haberi ilçeyi büyük yasa boğdu.

Şırnak’ta görevi başındayken geçirdiği kalp krizi sonucu şehit olan 28 yaşındaki Piyade Sözleşmeli Er Volkan Demir’in cenazesi Marmaraereğlisi’nde yüzlerce vatandaşın katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı. Demir’in Türk bayrağına sarılı naaşı, askerlerin omzunda törenin yapılacağı Cedit Ali Paşa Camii’ne getirildi. Cedit Ali Paşa Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından şehidimiz son yolculuğuna uğurlandı. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, şehidimizi son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, şehidin acılı eşi aynı zamanda çalışma arkadaşı Hatice Demir’in ve ailenin her zaman yanında olacaklarını belirterek ‘’Birkaç ay önce Belediyemizin İklim Değişikliği ve Katı Atık Müdürü Hatice Demir ile şehidimizin nikah akitlerini gerçekleştirmiş ve evladımızı görev yerine uğurlamıştık. Bu acılı haber yüreğimize bir kor gibi düştü. Milletimizin, Marmaraereğlimizin başı sağolsun.’’dedi

Şehit Asker Volkan Demir’in naşı Marmaraereğlisi Mezarlığı’na defnedilerek son yolculuğuna uğurlandı.

HABER GÖRSELLERİ
MARMARAEREĞLİSİ ŞEHİDİNE AĞLIYOR
MARMARAEREĞLİSİ ŞEHİDİNE AĞLIYOR
MARMARAEREĞLİSİ ŞEHİDİNE AĞLIYOR
MARMARAEREĞLİSİ ŞEHİDİNE AĞLIYOR
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.