Merhaba, bugün 9 Aralık 2023 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Başkan Hikmet Ata’dan Yeni Yıl Mesajı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata kutlama mesajında; Umutla karşıladığımız 2023 yılında, Marmararereğli’mizin yaşadığı sorunların kalıcı çözümleri için başlattığımız çalışmaların tamamlanacağı, her yaştan ve her kesimden insanımızı sevgiyle kucaklayacağımız bir yıl olacağına inancımız tamdır.” dedi. Başkan Ata mesajında şu ifadelere yer verdi:

‘’Marmaraereğlimizi hak ettiği noktaya taşıyacağız’’

Göreve geldiğimiz günden beri hiç azalmayan hizmet aşkımızla, her bir günümüzü dolu dolu geçiriyor ve ilçemize yeni bir çehre kazandıran proje ve yatırımları gerçekleştiriyoruz. En büyük destekçimiz olan siz halkımızdan aldığımız güçle, hizmet yolunda gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. 2023 yılında da altyapısı büyük ölçüde tamamlanmış; üstyapısı, sosyal donatı alanları ve hayata geçireceğimiz diğer projelerimizle Marmaraereğli’mizi hak ettiği noktalara taşımak için var gücümüzle çalışacağız.

Bizler Marmaraereğlisi Belediyesi ailesi olarak yeni yılda da söz verdiğimiz gibi siz değerli hemşerilerimizin yüzünü güldürecek çalışmaların ve projelerin içinde olacağız. Marmaraereğlimiz’i bir adım daha ileriye taşıyacak çalışmaların içinde bulunacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu duygularla tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor; 2023 yılının ülkemize ve Marmaraereğlimiz’e sağlık, huzur, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum.” dedi

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.