Merhaba, bugün 19 Ekim 2018 Cuma
MENÜ
19 Ekim “Engelleri birlikte aşıyoruz" “Engelleri birlikte aşıyoruz" Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, engelli vatandaşları makamında ağırlayarak yakından ilgilendi.
17 Ekim Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde geleceğe hazırlanıyor" Öğrenciler Gençlik Merkezi’nde geleceğe hazırlanıyor" Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden ücretsiz kurslara öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Akademik ve sosyal etkinliklerin bir arada verildiği kurslarda öğrenciler hem derslerindeki eksiklikleri tamamlıyorlar hem de sosyal ve kültürel etkinliklere katılıyorlar.
16 Ekim Marmaraereğlisi Belediyespor farklı kazandı Marmaraereğlisi Belediyespor farklı kazandı Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nde Marmaraereğlisi Belediyespor, kendi sahasında karşılaştığı Malkara 14 Kasım Spor 4-0 yendi.
15 Ekim Başkan Uyan’dan basına bilgilendirme Başkan Uyan’dan basına bilgilendirme 4 Ekim 2018 tarihinde bazı meclis üyeleri tarafından reddedilen 2019 yılı bütçesini tekrar görüşmek üzere meclisi olağanüstü toplayan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, vatandaşların büyük desteği ve basın ordusuyla meclis salonuna girdi. Meclis toplantısından önce vatandaşların ve tüm Tekirdağ basının katılımıyla basın toplantısı gerçekleştiren Başkan İbrahim Uyan, gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.
11 Ekim Kızıl renk alan dere çevresinde tedbir alındı Kızıl renk alan dere çevresinde tedbir alındı Bölgede denize girmek yasaklandıTekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde bulunan ve Kamaradere Mahallesi’nden denize dökülen derenin renginin kızıla dönmesi üzerine Marmaraereğlisi Belediyesi’nce derenin denize döküldü...
10 Ekim “Yeşilin ve doğanın koruyucusuyuz” “Yeşilin ve doğanın koruyucusuyuz” Marmaraereğlisi Belediyesi daha yeşil bir Marmaraereğlisi için ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor.
9 Ekim Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi´nden Kadın Çiftçiler Günü Etkinliği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi´nden Kadın Çiftçiler Günü Etkinliği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, vizyonları arasında yer alan tarım ve hayvancılık alanında kadın çiftçileri desteklemek amacıyla Kadın Çiftçiler Günü Etkinliği düzenliyor. Etkinlik, kadın üreticileri desteklemesi açısından büyük öneme sahip.
4 Ekim Sokak hayvanları yalnız değil Sokak hayvanları yalnız değil Marmaraereğlisi Belediyesi 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde sokak hayvanlarının beslenme sorununa dikkat çekti.4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde Marmaraereğlisi ilçe genelinde belirli bölgelerde bulunan mama ve su kaplarını Marmaraere...
3 Ekim Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneği Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneği Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her zaman yanında olan Marmaraereğlisi Belediyesi ihtiyaç sahiplerine ve engelli vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.Vatandaşların iyi kötü her anında yanında olmaya çalışan Masrmaraereğlisi Beledi...
1 Ekim Marmaraereğlisi Belediyespor lige hızlı başladı Marmaraereğlisi Belediyespor lige hızlı başladı Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2018-2019 sezonunda Tekirdağ Süper Amatör Lige yeni transferlerle iddialı bir şekilde başlayan Marmaraereğlisi Belediyespor'a ligin ilk karşılaşmasında destek verdi.BAŞKAN UYAN TAK...
21 Eylül Marmaraereğlisi Belediyesi vatandaşların her zaman yanında Marmaraereğlisi Belediyesi vatandaşların her zaman yanında Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her zaman yanında olan Marmaraereğlisi Belediyesi ihtiyaç sahiplerine ve engelli vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.
19 Eylül Marmaraereğlisi’nde Gaziler Günü törenle kutlandı Marmaraereğlisi’nde Gaziler Günü törenle kutlandı Marmaraereğlisi’nde 19 Eylül Gaziler Günü törenle kutlandı. Çelenk sunma töreni sonrası Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından verilen yemekte gaziler ve gazi aileleri, protokol üyeleri bir araya geldi.
18 Eylül “Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce makamlardır” “Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce makamlardır” Başkan Uyan’dan 19 Eylül Gaziler Günü mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şehitlik ve gazilik mertebelerinin milletimizin gönlündeki en yüce makamlar olduğunu söyledi.
18 Eylül Çevreci Başkana bir plaket daha Çevreci Başkana bir plaket daha Marmaraereğlisi ilçesindeki yazlık sitelerden Gökler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İlgün ve Yönetim Kurulu üyeleri Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı makamında ziyaret ederek, çevre kirliliğine karşı gösterdiği olağanüstü çabası dolayısıyla plaket takdim ettiler.
16 Eylül Başkan Uyan, öğrencilere başarılar diledi Başkan Uyan, öğrencilere başarılar diledi Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2018- 2019 eğitim öğretim yılının öğretmenlere öğrencilere ve velilere hayırlı olmasını diledi.Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2018- 2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla ders başı yapac...
14 Eylül Marmaraereğlisi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları başlıyor Marmaraereğlisi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları başlıyor Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi 2018-2019 dönemi Meslek edindirme kursları kayıtları başladı.
13 Eylül Marmaraereğlisi Belediyesi personeli sağlık taramasından geçirildi Marmaraereğlisi Belediyesi personeli sağlık taramasından geçirildi Marmaraereğlisi Belediyesi bünyesinde çalışan kadrolu işçi, memur ve sözleşmeli personel ’İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’ kapsamında, sağlık taramasından geçirildi.
10 Eylül Marmaraereğlisi Belediyespor yeni sezonda iddialı Marmaraereğlisi Belediyespor yeni sezonda iddialı Marmaraereğlisi Belediyespor Kulübü Başkanı Servet Ünal, teknik direktör Cevdet Gül ve takım oyuncuları yeni başlayacak olan 2018-2019 sezonu öncesi Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı makamında ziyaret ettiler.Tekirdağ Süper A...
10 Eylül Marmaraereğlisi Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı yapıldı Marmaraereğlisi Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı yapıldı Marmaraereğlisi Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan başkanlığında Marmaraereğlisi Belediyesi meclis toplantı salonunda yapıldı.Saygı duruşu, İstiklal Marşı´nın okunması ve yoklama yapılmasıyla birlikte başlayan Meclis T...
2 Eylül Marmaraereğlisi’nde Volkan Konak rüzgarı Marmaraereğlisi’nde Volkan Konak rüzgarı Marmaraereğlisi Belediyesi’nin kuruluşunun 60. yılına özel düzenlenen Marmaraereğlisi Balık Festivali Volkan Konak konseriyle coşkuyla tamamlandı.