Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü'nden Büyük Başarı

    Marmaraereğlisi Belediye Spor Hentbol takımımız Kulüpler arası Küçük Kızlar ve Erkekler Hentbol Branşında Tekirdağ İl Birincisi oldular.
    Sporcu kardeşlerimiz, Kulüp Başkanı Servet Ünal,Antrenörleri Tarık Mutlu ve Serkan Köroğlu ile birlikte Belediye Başkanımız İbrahim UYAN'ı makamında ziyaret ettiler. Belediye Başkanımız genç sporcu kardeşlerimizi elde ettikleri başarılarından dolayı kutlarken Marmaraereğlisi Belediyesi olarak her türlü sporu her zaman desteklediklerini belirtti.Biz Belediye olarak gençlerimize güveniyoruz, potansiyellerine ve azimlerine inanıyoruz, spora gönül veren tüm gençlerimizle gurur duyuyoruz."dedi
    Sporcularla ve kulüp yöneticileriyle sohbet eden Başkanımız Uyan, Marmaraereğlisinin her alanda daha fazla söz sahibi olan bir İlçe haline gelmesi için çalıştıklarını belirterek spor alanındaki başarının da önemine dikkat çekti.
    Ziyaret sırasında kulüp yöneticileri ve Takım Kaptanları Kızlarda Didem Kalkan, Erkeklerde Nimet Aydın, Belediye Başkanımız İbrahim UYAN'a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek başarı için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdiler. 
    Hentbolcu Sporcularımız 25-29 Mayıs tarihleri arasında Türkiye Hentbol Federasyonunun düzenleyeceği, Kızlar ve Erkekler Grup Yarı Final Müsabakalarında Tekirdağ İlimizi Temsil edeceklerdir.