Merhaba, bugün 20 Ağustos 2018 Pazartesi
MENÜ
25 Mayıs Başkan Uyan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu Başkan Uyan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
22 Mayıs Yeni belediye binamızda çevre düzenlemesi tamamlanıyor Yeni belediye binamızda çevre düzenlemesi tamamlanıyor Marmaraereğlisi Belediyesi yeni hizmet binasında sona gelindi. İkmal inşaatı tamamlanan binada iç dekorasyon ve iç tefrişatın yerleştirilmesinin ardından çevre düzenleme ve yan yol yapım işlemleri başladı.
19 Mayıs Marmaraereğlisi’nde 19 Mayıs coşkusu Marmaraereğlisi’nde 19 Mayıs coşkusu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Marmaraereğlisi’nde coşkuyla kutlandı. Çelenk sunma töreniyle başlayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri sahil alanında düzenlenen kutlama programıyla devam etti.
18 Mayıs “Gençlerimiz her zaman ulusumuzun güvencesi olacaktır” “Gençlerimiz her zaman ulusumuzun güvencesi olacaktır” Başkan Uyan’dan 19 Mayıs mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
17 Mayıs Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri başladı Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri başladı Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri geleneğine bu yıl da devam ediyor. Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ücretsiz olarak her yıl gerçekleştirilen Geleneksel Ramazan Gezilerinin ilki Çanakkale gezisi ile başladı.
16 Mayıs Marmaraereğlisi’nde asfalt seferberliği Marmaraereğlisi’nde asfalt seferberliği Marmaraereğlisi Belediyesi asfalt sezonunun açılması ile birlikte vakit kaybetmeden başlattığı sıcak asfalt harekâtını tüm hızıyla sürdürüyor.
16 Mayıs Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosu genişliyor Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosu genişliyor Marmaraereğlisi Belediyesi, ilçede yol yapım ve onarımını daha hızlı yapabilmek amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna bir adet kombine sathi kaplama aracı daha ekledi.
14 Mayıs Marmaraereğlisi’nde Anneler Günü coşkusu Marmaraereğlisi’nde Anneler Günü coşkusu Marmaraereğlisi’nde Anneler Günü Lal Sönmez ve Hamza Solak konserleriyle coşkuyla kutlandı. Marmaraereğlisi Belediye Düğün Salonu’nda Lal Sönmez sahne alırken, Yeniçiftlik Mahallesi Belediye Düğün Salonu’nda Hamza Solak konseri düzenlendi.
12 Mayıs “Annelerimizin Hakkı Asla Ödenmez" “Annelerimizin Hakkı Asla Ödenmez" Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Anneler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Uyan mesajında, "Bizleri daima koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam kazandıran annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. "dedi.
11 Mayıs “Engelleri hep birlikte kaldırmalıyız” “Engelleri hep birlikte kaldırmalıyız” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayınladı.
9 Mayıs "Bizleri aydınlık geleceğe kadınlarımız taşıyacak” "Bizleri aydınlık geleceğe kadınlarımız taşıyacak” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki bayanlarla kahvaltıda buluştu.
4 Mayıs Mayıs ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi Mayıs ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi Marmaraereğlisi Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan başkanlığında Yeniçiftlik Ek Hizmet Binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.
3 Mayıs Marmaraereğlisi sahilleri yaza hazırlanıyor Marmaraereğlisi sahilleri yaza hazırlanıyor Marmara Bölgesi’nin en gözde tatil kentlerinden olan Marmaraerereğlisi sahilleri tatilciler için hazırlanıyor. Marmaraereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tatil sezonu öncesi kıyı şeridinde yosun ve kum temizliği gerçekleştiriyor.
2 Mayıs Hedef engelsiz bir Marmaraereğlisi Hedef engelsiz bir Marmaraereğlisi Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
1 Mayıs “Emek en yüce değerdir” “Emek en yüce değerdir” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
26 Nisan Başkan Uyan kermes açılışına katıldı Başkan Uyan kermes açılışına katıldı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftlik Erkek Öğrenci Yurdu ve Valide Sultan Kız Kur’an Kursu öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla düzenlenen kermese katılarak açılışı gerçekleştirdi.
24 Nisan Enis Sülün mezarı başında anıldı Enis Sülün mezarı başında anıldı 1984-1995 yılları arasında Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı yapan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, 20. ve 21. dönem Tekirdağ Milletvekili Enis Sülün, vefatının birinci yılında mezarı başında anıldı.
23 Nisan Marmaraereğlisi’nde 23 Nisan coşkusu Marmaraereğlisi’nde 23 Nisan coşkusu Marmaraereğlsii’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Çelenk sunma töreniyle başlayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri sahil alanında düzenlenen kutlama programıyla devam etti.
22 Nisan “Gelecek Ata’mızın emaneti çocuklarımızın eseri olacak” “Gelecek Ata’mızın emaneti çocuklarımızın eseri olacak” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
19 Nisan Marmaraereğlisi´nde ´Hoş Geldin Bebek´ projesi sürüyor Marmaraereğlisi´nde ´Hoş Geldin Bebek´ projesi sürüyor Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından yeni bebeği olan ailelere yönelik başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor.