Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
“Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi”"Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklendi. Büyükşehir yasası ile hizmet alanı genişleyen Marmaraereğlisi Belediyesi halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklenerek araçlar kullanıma başlandı. "

ARAÇ FİLOSU HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR

2015 model çöp kamyonları Marmaraereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hizmetinde kullanılacak. Hidrolik sıkıştırmalı çalışabilen çöp kamyonları ile verilen hizmet daha da rahatlayacak.

İkisi 15+1 metreküp ve biri 19+1 metreküp olan araçlardan 19+1 metreküplük araç 3 temizlik aracının işini yapabilecek kapasitede ve yıkama özelliğine sahip.

Belediyenin araç filosunun hızla güçlendiğini aktaran Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Temizlik İşleri Müdürlüğü’müz bünyesine yeni eklenen 3 çöp kamyonu ile araç sayımızı 9 a çıkardık. Gelişen teknolojiye uyumlu hidrolik sıkıştırmalı araçlarımızla halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Daha temiz ve modern bir Marmaraereğlisi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. “dedi.

HABER GÖRSELLERİ
“Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi”