Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür"Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu öğretmenleri, Marmaraereğilsi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi."

54. Kütüphane Haftası kapsamında Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu’na 345 öğrenciye 345 set halinde hikaye kitabı hediye eden Başkan Uyan’a teşekkür ziyareti gerçekleştiren öğretmenler, eğitime verdiği destekten dolayı Başkan Uyan’ı kutlayarak çiçek takdim ettiler.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın talimatıyla 54. Kütüphane Haftası kapsamında Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu 2. 3. ve 4. sınıf öğrencilerine 345 set halinde hikaye kitabı kitap dağıtımı gerçekleştirildi.

“KÜTÜPHANE HAFTASI’NDA GELENEKSEL HALE GELECEK”

Eğitimin her zaman destekçisi olduklarını belirten Başkan Uyan, "Marmaraereğlisi Belediyesi olarak her konuda olduğu gibi geleceğimizin teminatı kıymetli çocuklarımızın istifade edebileceği her türlü faydalı çalışmayı yapma gayretindeyiz. Okullarımızın eksiklikleri mutlaka oluyor. Geçtiğimiz yıllarda okullarımıza yapmış olduğumuz fiziki iyileştirmelerin yanında belediye olarak imkânlarımız ölçüsünde dönem dönem okullarımıza destek vermeye gayret ediyoruz. Eğitime arsa tahsislerinden tutunda, kırtasiye yardımları, spor malzemesi yardımları, gibi birçok alanda katkıda bulunuyoruz. Kütüphane Haftası kapsamında okullarımıza yaptığımız kitap yardımını geleneksel hale getireceğiz. "dedi.

Eğitime verdiği destekten dolayı Başkan Uyan’a teşekkür eden öğretmenler, her öğrenciye 10 kitap düşecek şekilde dağıtılan 345 set hikaye kitabı dağıtımının örnek olduğunu if
HABER GÖRSELLERİ
Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür
Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür
Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür