Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
"Marmaraereğlisi daha da güzelleşecek”"Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ağırladı."

Marmaraereğlisi ilçe programı kapsamında Başkan Uyan ile bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Ziyarette; Yençiftlik Kent Park Projesi, ilçede devam eden kanalizasyon, yağmur suyu altyapı yatırımları ve imar planları görüşülerek ilçenin daha da güzelleşmesi adına yapılacaklar masaya yatırıldı.

Marmarereğlisi Belediye Başkanlığı ziyareti sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Başkan Uyan ile birlikte Marmaraereğlisi İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin’i makamında ziyaret etti. Başkan Uyan daha sonra Başkan Albayrak’a yapımı devam eden yeni İlçe belediye hizmet binasında devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uyan; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’ı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk. Birlikte ilçemizi daha da güzelleştirmek adına yapacaklarımızı görüştük. Yeniçiftlik Kent Park projesi, otogar binası inşaatı, altyapı çalışmaları ve yapımı devam eden yeni belediye binamız hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Birlikte ilçemizi çehresini değiştirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. “dedi. 

HABER GÖRSELLERİ
"Marmaraereğlisi daha da güzelleşecek”
"Marmaraereğlisi daha da güzelleşecek”