Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi’nden örnek hizmet"Sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçe halkının her zaman yanında olan Marmaraereğlisi Belediyesi, ihtiyaç sahibi hastaları ilgili sağlık kuruluşlarına götürüyor."

İlçede ikamet eden ve ihtiyaç sahibi olan hastaların ilçe dışındaki ilgili sağlık kuruluşlarına ulaşımı Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince sağlanıyor. 2 hasta nakil aracı  ile her zaman göreve hazır olan ekipler, ilçede ikamet eden hastaların şehir dışı sağlık kuruluşlarına ulaşımını sağlıyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Yaşlı ve engellilere öncelik veren ekiplerin her gün onlarca hastayı sağlık kuruluşlarına götürdüğünü aktaran Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “İlçemizde ikamet eden vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. İlçe dışındaki hastanelere gidecek hastaları Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekibimiz ilgili sağlık kuruluşlarına götürüyor ve işlemlerine yardımcı oluyor. Bize başvuran engelli ve yaşlı hastalarımıza öncelik tanıyoruz. Vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözülmesinde bir nebze de olsa görev almak bizim için büyük bir mutluluk. “dedi.