Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
“14 Şubat çocuklarla güzel”"Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından “14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sevgimizi Çocuklarımızla Paylaşıyoruz" sloganıyla gerçekleştirilen proje kapsamında ilçede çeşitli spor branşlarında eğitim alan öğrencilere sırt çantası hediye edildi."

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından “14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sevgimizi Çocuklarımızla Paylaşıyoruz" sloganıyla gerçekleştirilen proje kapsamında ilçede çeşitli spor branşlarında eğitim alan öğrencilere sırt çantası hediye edildi.

200 ÖĞRENCİYE SIRT ÇANTASI HEDİYE EDİLDİ

“14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sevgimizi Çocuklarımızla Paylaşıyoruz" projesi kapsamında Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan tarafından 200 sporcu öğrenciye ihtiyaçlarına uygun sırt çantası dağıtımı yapıldı.

“SEVGİMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAKLAR”

Marmaraereğlisi Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte söz alan Başkan Uyan, “14 Şubat bilindiği gibi sevgimizi göstereceğimiz tek bir gün değil. Bizler tabi ki sevgimizi eşimize veya sevgilimize bugün daha çok gösteriyoruz. Ayrıca sevgimizi geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza göstermeyi ihmal etmemeye çalışıyoruz. Biz de belediye olarak 14 Şubat’ta sevgimizi çocuklarımızla paylaşma yolunu tercih ettik. Çünkü onlar sevgimizi geleceğe taşıyacaklar. Geleceğimizin sevgi ve saygı duygusuyla şekillenmesi adına sporcu öğrencilerimize destek olmayı düşündük. Spor yaparak kendilerine doğru bir yol çizen öğrencilerimizin ailelerine, vatanına ve milletine hayırlı birer vatandaş olacağı inancındayız. Sizler ailelerinizden ve bizden aldığınız sevgiyle gelecekte eşlerinize ailenize daha sıkı sıkıya bağlanacaksınız. Hepinize sevgi ve başarıyla dolu gelecek temenni ediyorum. “diye konuştu.

Etkinliğe, öğrencilerin yanı sıra antrenörleri ve aileleri de katıldı.

HABER GÖRSELLERİ
“14 Şubat çocuklarla güzel”
“14 Şubat çocuklarla güzel”
“14 Şubat çocuklarla güzel”
“14 Şubat çocuklarla güzel”
“14 Şubat çocuklarla güzel”