Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
Marmaraereğlisi’nde satranç turnuvası heyecanı başladı"2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Tekirdağ Okullar Arası Satranç Turnuvası Marmaraereğlisi’nde başladı."

Marmaraereğlisi Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Tekirdağ Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda ilk müsabakalar minikler kategorisinde yapıldı.

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Satranç Federasyonu ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği turnuvada, minikler kategorisinin ardından  17-18 Şubat tarihlerinde küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde müsabakalar düzenlenecek.

Turnuva öncesi açılış konuşmasını gerçekleştiren Marmaraereğlisi Belediye Başkan Vekili Fehmi Duman, belediye olarak satranç sporunun gelişmesi için düzenlenen turnuvaları desteklediklerini belirterek, “Satranç sporuna destek veren ailelere, antrenörlere, hakemlerimize, İl ve İlçe temsilcilerimiz ile bu turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. “diye konuştu.

Turnuvaya katılan sporcular ve aileleri desteklerinden dolayı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a teşekkürlerini ilettiler.

 

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi’nde satranç turnuvası heyecanı başladı
Marmaraereğlisi’nde satranç turnuvası heyecanı başladı