Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
Marmaraereğlisi satrançta marka olma yolunda"2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Tekirdağ Okullar Arası Satranç Turnuvası’na Marmaraereğlisi ev sahipliği yapacak."

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Satranç Federasyonu ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği turnuva, 10-11 Şubat ile 17-18 Şubat tarihlerinde Marmaraereğlisi Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek.

2017-2018 Öğretim Yılı Tekirdağ Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda 10-11 Şubat tarihlerinde ilk olarak minik satranççılar yarışacak. 17-18 Şubat tarihlerinde ise;  küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde müsabakalar düzenlenecek.

“SATRANCA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Maramarereğlisi’nin satrançta marka haline geldiğini aktaran Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Satranç dünyada tamamen zeka ile ilgili olan tek oyundur. Çok eski bir oyun olan satrançta şans faktörüne yer yoktur. İlçemiz 4 yıldır desteklediğimiz turnuvalarla satrançta marka haline geldi. Çocuklarımızın hem sosyalleşmeleri hem de gelişimi açısından önem taşıyan satranca olan desteğimiz devam edecek. “diye konuştu.

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi satrançta marka olma yolunda