Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi altyapıda hız kesmiyor"Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri ilçede belirlenen bölgelerde yağmur suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor."

Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Sultanköy Mahallesi’nde devam ettiği yağmur suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

Sultanköy Mahallesi’nin sorunlarının yürütülen çalışmalarla ortadan kalkacağını ifade eden Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Sultanköy Mahallesi sakinlerine özverileri için teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Kartal, tüm hızıyla devam eden çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağını dile getirdi.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI BİTİNCE YOLLAR ASFALTLANACAK

Yürütülen çalışmalarla Sultanköy Mahallesi’nin eksikliklerinin tamamlanacağını ifade eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “İlçemizin eksikliklerini bir bir gideriyoruz. Sultanköy Mahallemizde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı yapım işimiz tüm hızıyla sürüyor. Altyapı ve doğalgaz çalışmaları bittiğinde bozulan yollarımız sıcak asfaltla kaplanacak. ”diye konuştu.

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi Belediyesi altyapıda hız kesmiyor
Marmaraereğlisi Belediyesi altyapıda hız kesmiyor