Merhaba, bugün 13 Aralık 2018 Perşembe
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediye Spor farklı kazandı"Marmaraereğlisi Belediyespor futbol takımının oynadığı iç saha maçına, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan destek verdi. "

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, yoğun hafta sonu temposunda Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü ‘nün Çorlu Kültür Spor ile evinde oynadığı karşılaşmaya giderek futbolculara moral vermeyi ihmal etmedi.

Belediye Başkanı Uyan’ın şansı skora da yansıdı.

Sporun, toplumun dinamiğini harekete geçiren, gençlere örnek olan bir yapısı olduğunu kaydeden Başkan Uyan, devre arasında futbolcuların yanına giderek şu konuşmayı yaptı : “Karşılaşmayı izlemeye birçok taraftarın gelmesi beni ayrıca mutlu etti. Bu demek oluyor ki sporun birleştirici özelliği ve biz olma duygusu ilçemizde çok gelişmiş. Bu anlamda sizlerin elde edeceği başarı taraftarın sizleri daha çok sahiplenmesi anlamına geliyor. Bu durum tribünlerin daha çok dolmasını sağlayacaktır. Marmaraereğlili hemşerilerimizde ‘bu tribünler bize yetmiyor’ demelidir. Biz bir ekibiz öyle bir çalışmalıyız ki farkımızı her zaman göstermeliyiz” dedi.

Başkanın yaptığı konuşma ile moral bulan futbolcular rakibini gol yağmuruna tuttu. Başkan Uyan’ın destek verdiği iç saha maçında Marmaraereğlisi Belediyespor Futbol takımı  gol oldu yağdı. Futbol takımı elde ettiği başarılı sonuçlara bir yenisini daha ekleyerek, evinde oynadığı Çorlu Kültürspor maçını 8 – 2 gibi farklı skorla kazandı

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi Belediye Spor farklı kazandı
Marmaraereğlisi Belediye Spor farklı kazandı
Marmaraereğlisi Belediye Spor farklı kazandı
Marmaraereğlisi Belediye Spor farklı kazandı