MENÜ
GENÇLİK MERKEZİNDE JUDO KURSU AÇILIYOR


Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi; öğrencilerin kültür ve sosyal gelişimleri için, ücretsiz olarak gerçekleştirdiği kurslara, bir yenisini daha ekliyor.

Matematik, İngilizce, satranç, resim, sıraltı çini, rölyef ve güzel sanatlar branşında açılan kurslara, öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Öğrencilerden ve velilerden gelen talep ve önerileri değerlendiren Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi; Uzman antrenörler tarafından eğitim verilecek olan judo branşında açılacak, ücretsiz kursları da yaz okulu programına dahil etti.

Belediye Başkanı Hikmet Ata konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’Okullar kapandı ve yaz tatili başladı. Çocuklarımızın bir spora yönelmesi, hobi edinmesi ve kendilerini eksik gördükleri alanlarda tamamlamaları için; yaz tatili en güzel zaman dilimlerinden biri. Öğrencilerimizin; akademik sürecini destekleyici kültürel sportif ve sosyal açıdan kendilerini geliştirebilmesi, sokaklardaki kötü alışkanlıklara yönelmesini engellemek ve yaz tatilini daha verimli geçirebilmelerini sağlamak için Marmaraereğlisi Belediyesi olarak elimizden gelen tüm imkanları değerlendireceğiz.’’ dedi

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde verilecek olan eğitimler; 24 Haziran 2019 Pazar günü başlayacak ve 13 Eylül 2019 Cuma günü son bulacak. Yaz Okuluna kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler; Marmaraereğlisi Gençlik Merkezi’nden kayıt yaptırabilirler.