MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ´NDE EMRE KAYA RÜZGARI"Marmaraereğlisi Belediyesi Ramazan Bayramı’nı Emre KAYA’nın Konser coşkusuyla taçlandırdı."

Vatandaşların coşkulu ve mutlu bir bayram heyecanı yaşamaları için, tüm hazırlıklarını tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyesi; Emre Kaya konseriyle hem ilçe sakinlerine hem de bayram tatili sebebiyle ilçeye gelen misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.

Popüler Müziğin önemli isimlerinden, Emre KAYA sevilen parçalarını Marmaraereğlisi Halkı için seslendirdi. Emre KAYA şarkılarıyla vatandaşlar coşkulu bir bayram geçirdi.

Yeniçiftlik Mahallesi Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen konsere; Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet ATA, Başkan Yardımcıları Sinem ÖZÜPEK ve Muharrem ŞEN’in yanı sıra binlerce vatandaş katılım sağladı.

Halkımıza Dolu Dolu Bir Bayram Yaşatacağız.

Konserde vatandaşlara iyi eğlenceler dileyen Başkan Hikmet ATA’ya halk tarafından yoğun ilgi gösterildi. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet ATA konuşmasına ‘’Halkımıza dolu dolu bir bayram yaşatacağız’’ sözleriyle başladı.

Başkan ATA ’’İki aydır belediye başkanı olarak sizlere görev yapıyorum. Hedefimizdeki en belirgin özellik; birlik ve beraberlik içerisinde yaşamak. Hiç kimseyi ötekileştirmeden kardeşçe, mutlu bir Marmaraereğlisi inşa edebilmek için emek vermek, bu uğurda da mücadele edeceğimden emin olmanızı istiyorum. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere Marmaraereğlisi Belediyesi olarak hız kesmeden devam edeceğiz. Hali hazırda devam eden, yetişkinlere ve çocuklara yönelik kurslarımız ilgi görmekte. Tüm sene boyunca da devam edecek bir çok etkinliğin planlarını yapmış durumdayız. Amacımız, Marmaraereğlisi’ni kültür ve sanat merkezi haline getirmek.’’ diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Emre KAYA konserinin tamamlanmasının ardından, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet ATA; sanatçıya çini tabağı ve çiçek takdim etti.

HABER GÖRSELLERİ
MARMARAEREĞLİSİ´NDE EMRE KAYA RÜZGARI
MARMARAEREĞLİSİ´NDE EMRE KAYA RÜZGARI
MARMARAEREĞLİSİ´NDE EMRE KAYA RÜZGARI
MARMARAEREĞLİSİ´NDE EMRE KAYA RÜZGARI
MARMARAEREĞLİSİ´NDE EMRE KAYA RÜZGARI
MARMARAEREĞLİSİ´NDE EMRE KAYA RÜZGARI