MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ RAMAZAN ETKLİNLİKLERİ KAPSAMINDA KÜLTÜR GEZİLERİ BAŞLIYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde düzenleyeceği ücretsiz Edirne Selimiye ve Bursa Ulu Camii gezileri 8 Mayıs Çarşamba günü başlıyor. Selimiye ve Ulu Camilerine düzenlenecek olan gezilere katılmak isteyen vatandaşlar 2 Mayıs Perşembe gününden itibaren mesai saatleri içerisinde Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden nüfus cüzdanlarının fotokopilerini getirerek kayıtlarını yaptırabilirler.

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından, on bir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısı ile Ramazan ayı boyunca; on üç tur Edirne’ye, üç tur Bursa’ya olmak üzere toplamda on altı tur vatandaşlara ücretsiz olarak düzenlenecek. Edirne aracı saat 08.00’da, Bursa aracı saat 05.30’da; Marmaraereğlisi ve Yeniçiftlik meydandan hareket edecek. Otobüslerden inecek olan vatandaşlar; Edirne ve Bursa’nın tarihi ve turistik yerlerini rehber eşliğinde gezme ve görme imkanı bulduktan, iftarlarını yapıp teravih namazlarını kıldıktan sonra; otobüsler vatandaşları bıraktığı yerden alarak Marmaraereğli’sine hareket edecek.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ‘’Belediyemiz tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek olan Edirne ve Bursa Gezilerine tüm hemşerilerimiz davetlidir.’’  Dedi.