Merhaba, bugün 26 Mart 2019 Salı
MENÜ
“HALK SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ”"Marmaraereğlisi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını korumak ve kollamak amacıyla ilçe genelinde periyodik aralıklarla gerçekleştirdikleri gıda denetimlerine devam ediyor."

ZABITADAN GIDA DENETİMİ
Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen denetim planına göre; ilçede yer alan market ve süpermarketler denetlendi. Denetimlerde; etiket, tarife, fiyat ve ürün kontrolüne özen gösterildi.

Kurallara uyan işletmelere teşekkür eden ekipler, kurallara uymayan işletmeleri ise uyararak eksikliklerin tamamlanmaması durumunda cezai yaptırım yoluna gidileceğini belirttiler.

Denetimlerde işyeri sahipleri ve çalışanlar da bilgilendirildi. Halk sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu ifade eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “Halk sağlığını korumak ve işyerlerinin daha sağlıklı ortamlarda hizmet vermelerini sağlamak amacıyla Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz yaptıkları denetimlerde eksikleri tespit edilen işyerlerine tebligat vermek suretiyle gerekli uyarılar yapıldı. Market ve süpermarketlerde yapılan denetimlerde etiket, tarife, fiyat ve ürün kontrolüne özen gösterildi. İlçemiz genelinde yapılan denetimler periyodik olarak devam edecek. “dedi.

HABER GÖRSELLERİ
“HALK SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ”
“HALK SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ”
“HALK SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ”