Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları başlıyor"Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi 2018-2019 dönemi Meslek edindirme kursları kayıtları başladı."

Uygulamalı tiyatro, İngilizce, web tasarım, bilgisayar, matematik, el sanatları, sır altı çini, kuaförlük ve isteğe bağlı alanlarda açılacak kurslara her yaştan tüm vatandaşlar katılabilecek.

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde verilecek kurslarda kayıtlar 30 Eylül’de son erecek.

Gençlik Merkezinde her yaştan tüm vatandaşlar için meslek edindirme kursları açıldığını ifade eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “ Merkezimizde öğrencilerimiz için açılan yaz kurslarının ardından Meslek Edindirme kursları açıyoruz. Adeta bir yaşam merkezi haline gelen merkezimiz 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın hizmetinde. Uygulamalı tiyatro, İngilizce, web tasarım, bilgisayar, matematik, el sanatları, sır altı çini, kuaförlük ve isteğe bağlı alanlarda açılacak kurslarımızla ilçe halkımızın hem sosyalleşmesini sağlıyoruz hem de istedikleri alanlarda eğitim alarak mesleki yeterliliklerini arttırıyoruz. Kurslarımıza kayıtlar Marmaraereğlisi Gençlik Merkezi’nden yapılmaktadır. “dedi.