Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
Başkan Uyan´dan Kurban Bayramı mesajı"Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramların dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliği güçlendiren çok değerli günler olduğunu kaydetti."

Bu vesileyle gönül almak, mazlum ve mağdurların yüzünü güldürmenin bayramları diğer zamanlardan farklı kılan güzellikler olduğunu vurgulayan Başkan Uyan, "Bayramlar, her birimizin Rabbimize ve kardeşlerimizin birbirine yakınlaştığı, bir yıl içinde yaptıklarımızı gözden geçirdiğimiz muhasebe günleridir. Birbirini seven insanların, dostların, inananların ve bütün insanların kucaklaştığı günlerdir. Bu bayramda, muhtaçların hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımalı, kurban ibadeti vesilesiyle elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmalı ve gönülden paylaşabilmeliyiz. "dedi.

"BAYRAM BOYUNCA SİZLERE EN İYİ HİZMETİ SUNACAĞIZ"

Başkan Uyan,  mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bir Kurban Bayramı'nı daha sizlerle birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve sevincini yaşarken, hizmet etmeyi en büyük onur saydığımız Marmaraereğlisi'ni Türkiye'nin en modern ilçesi haline getirme hedefimiz doğrultusunda sizlerden aldığımız güçle birlikte her geçen gün biraz daha fazla yol kat ediyoruz. Bu desteğiniz sürdükçe hizmet çıtamızı sürekli yükselteceğiz. Marmaraereğlisi Belediyesi olarak bu bayramı da mutlulukla geçirmeniz için gereken her türlü tedbiri almış bulunuyoruz. Kurban kesim alanlarımızda bayram boyunca sizlere en iyi hizmeti sunacağız. Bayram boyunca yardıma ihtiyaç duyduğunuz her durumda belediyemiz her zamanki gibi yanı başınızda olmaya devam edecektir. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum. "